Clownfish для Skype 4.4.5

програма для зміни голосу в Skype і автоматичний перекладач
Average rating
88% - 5 votes
Изображение для 
		
			Clownfish для Skype

Clownfish – це спеціалізоване ПО, здійснює переклад текстових повідомлень Skypeна льоту. За допомогою цього додатка користувач може листуватися з іноземцями на тих мовах, яких він не знає, проте функціонал Clownfish цим не обмежується. Більшість користувачів програми змінюють голос з його допомогою. Зараз ми зробимо короткий огляд функціонала додатка і навчимося його використовувати.

Базова настройка Clownfish

Для підвищення зручності використання програми необхідно переключитися на російськомовний інтерфейс. Це робиться в меню Preferences, виконуємо Interface Language ->Russian.

Залишилося зробити так, щоб Skype взаємодіяв з Clownfish без проблем, для чого спочатку запустіть месенджер. З'явиться вікно про спроби сторонніх додатків отримати доступ до ресурсів Skype, дозвольте доступ для продовження роботи.

Clownfish: зміна голосу

Для активації функціоналу за зміни голосу в Skype за допомогою Clownfish зайдіть в меню «Зміна голосу». У цьому меню доступна опція «Прослуховувати себе» для прослуховування власного голосу з невеликою затримкою по часу. Ми рекомендуємо користуватися цією функцією лише при налаштуванні, так як під час спілкування вона заважає.
В меню Зміна голосу –>Voices можна здійснювати вибір і налаштування голосових параметрів.

У тому ж самому меню доступна функція «Вимкнути», після активації якої вимикається зміна голосу і співрозмовник вже починає чути цей голос.

Крім усього іншого, в розділі Sound Effects доступна активація різних звукових ефектів, які повинні бути попередньо завантажені і розміщені у відповідну папку. Варто відзначити, що програма також підтримує VST ефекти, що розширює її здатності звукообробки в рази.

Функція перекладу в Clownfish

За допомогою Clownfish миттєві повідомлення через Skype можуть бути переведені на велику кількість мов (більш 30). Для активації перекладу потрібно скористатися відповідним меню Clownfish.

Якщо в настройках нічого не змінювати, кожне повідомлення буде перекладається на встановлений за замовчуванням мову в налаштуваннях Скайпа. Якщо потрібен інший мову, то «Вибрати перекладач» необхідно вибрати який-небудь сервіс (з 5), який відповідає за переведення в онлайн режимі, і підкоригувати налаштування. Припустимо, ви обрали у якості сервісу Google Translator, а співрозмовник говорить по-англійськи. Тоді в налаштуваннях в якості вхідного потрібно вибрати English, а також необхідний вихідний.

Запис розмов в Clownfish

Якщо вибрати меню «Запис голосових викликів», відкриється вікно, де можна вказати шлях до папки з сохраняемыми файлами і в будь-який момент бесіди вмикати/вимикати функцію запису.

Крім описаних функцій додаток Clownfish дозволяє відправляти оригінальні привітання співрозмовникам, включаючи при цьому картинки з смайликів, підключати чат-бота, настроювати власні привітання, робити масову розсилку і ще безліч корисних опцій.

Якщо ви аквтино використовуєте Skype у своїй роботі - Clownfish стане вам дуже корисним помічником.

6 скріншотів для Clownfish для Skype

Clownfish для Skype Image 1
  Clownfish для Skype Image 2
  Clownfish для Skype Image 3
  Clownfish для Skype Image 4
  Clownfish для Skype Image 5
  Clownfish для Skype Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 03 липня 2018
Поточна версія
4.4.5
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Clownfish для Skype для Windows

  • Total downloads 2 463

Відгуки про програму Clownfish для Skype