Skype 7.52

нова версія Скайп для дзвінків, відео чатів і повідомлень
Average rating
89% - 155 votes
Изображение для 
		
			Skype

Skype (Скайп) – це програма російською мовою, з допомогою якої Вам доступні голосові та відео дзвінки між комп'ютерами, планшетами та телефонами абсолютно безкоштовно, а також платні послуги: дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони, відправка SMS-повідомлень і деякі інші.

Якщо ви активно використовуйте Skype у своїй роботі, обов'язково спробуйте безкоштовну програму Clownfish для Skype, за допомогою якої ви зможете запросто змінити свій голос, а головне, ви зможете обмінюватися мгоновенными повідомленнями на будь-якій мові, з допомогою вбудованого перекладача.

Особливості Skype

За статистикою на 2014-ий рік Skype зайняв більше 30% обсягу світового ринку голосових дзвінків, а кількість щомісячних користувачів перевищила 300 мільйонів чоловік. Такий високий попит можна пояснити тим, що Skype (Скайп) безкоштовний, простий і зручний, а головне доступний практично на всіх відомих операційних системах. Крім того, Скайп доступний російською мовою, а нові версії програми виходять регулярно і включають в себе покращення функціоналу і зовнішнього вигляду програми.

До достоїнств Skype можна віднести зручний інтерфейс, в якому легко розібратися за допомогою підказок, простий і приємний дизайн.

Безкоштовні опції Skype (Скайп):

  • Можливість здійснювати дзвінки і відеодзвінки з будь-яким користувачем програми безкоштовно.
  • Миттєвий обмін повідомленнями і файлами всередині Skype.
  • Голосова пошта, виконує функцію автовідповідача.

Платні опції SKYPE (СКАЙП):

  • Дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони практично у всіх країнах світу з похвилинною тарифікацією і диференційованою оплатою.
  • Онлайн номер, що дозволяє приймати дзвінки, що здійснюються через стандартні телефонні мережі. Дзвінок буде переадресовуватися на вибраний Вами номер мобільного телефону при позитивному балансі на рахунку Skype.
  • Відправка SMS з допомогою програми на мобільні телефони.
  • Безліч тарифних планів, які істотно заощадять Ваші гроші з допомогою дзвінків через Skype.

6 скріншотів для Skype

Skype Image 1
  Skype Image 2
  Skype Image 3
  Skype Image 4
  Skype Image 5
  Skype Image 6

Now anyone can start using Skype right away


Інші платформи
Skype для Android

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 07 червня 2019
Поточна версія
7.52
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Skype для Windows

  • Total downloads 57 442

Відгуки про програму Skype

0 Stellar
В цілому останнім часом скайп став занадто важким, думаю що Вайбер по ергономіці буде краще, вже багато хто на нього перейшов.

18.08.2014, 12:03

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Ромми
Skype звичайно став не фонтан, це факт. Але обсяг користувачів, які до нього підключені колосальний. Viber - не поганий. Але він страшний, реально некрасивий. Ніякий він не ергономічний. Кроме того, чисто з технічної частини. Дзвонить мені товариш на Viber, йде цей безглуздий дзвінок і на комп"ютері та в телефоні. Я знімаю трубку, і ще близько 30 секунд, крізь голос товариша в динаміці слухаю цей дзвінок. Більше того, зв"язок сама по собі УГ. то переривається, то якісь артефакти, коротше слабо, дуже слабо.Skype звичайно не ідеал, але в цілому, можна назвати його лідером цифрової телефонії, плюс до всього, він доступний на всіх операційних системах windows, mac o x, iOS, Android і навіть Linux - нехай обрізаний, але працює. Так що...Я думаю, що жодних проблем немає ні в Viber ні в Skype на території США, де інтернет є скрізь, навіть в печерах, а швидкість навіть на мобільному вище, ніж в будь-якому нашому інтернет кафе. :D

14.09.2014, 21:00

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Adelka
Дуже зручна програма, не уявляю, як ми раніше жили без скайпу!

11.08.2014, 09:26

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата