Telegram 1.8.1

відмінний, сучасний, багатоплатформовий месенджер
Average rating
77% - 7 votes
Изображение для 
		
			Telegram

Telegram - це сучасний, безкоштовний багатоплатформовий месенджер для інтерактивного спілкування й обміну інформацією користувачами в мережі. Над створенням програми трудилася команда розробників на чолі з Павлом Дуровим (засновником соціальної мережі "ВКонтакте").

Перша версія месенджера вийшла у 2013 році, для роботи клієнта вимагалося наявність пристрої під управлінням iOS. Останні версії Telegram можуть бути встановлені на різні платформи (смартфон, планшет, ПК) під управлінням наступних систем (Android, iOS, Windows Phone, Mac OS, Linux і Windows). Також передбачена інтеграція клієнта у формі веб-додатки (для прямого доступу з веб-браузера).

Основні переваги Telegram

  1. Висока швидкість роботи (в процесі передачі інформації використовуються потужні і надійні сервера, місцем зберігання даних є сучасний хмарний хостинг).
  2. Конфіденційність листування (у процесі розробки додатка використовувався унікальний протокол шифрування MTProto, передбачена можливість активації режиму "секретний" чат).
  3. Плавний інтерфейс реалізований у зручному управлінні листуванням для мобільних користувачів.
  4. Передбачена можливість прямого завантаження фото з мережі в чат користувача.
  5. Програма вміє передавати файли між учасниками листування (розмір файлів до 1,5 Гб).

Особливості Telegram

До інших особливостей програми Telegram слід віднести можливість створювати мультичаты з кількістю активних користувачів до 200 чоловік, а з кінця 2015 року передбачений варіант організації супергрупп до 1000 учасників.

Месенджер Telegram активно розвивається, версія програми регулярно оновлюється, розробники постійно впроваджують цікавий функціонал, спрямований на розширення можливостей користувачів.

10 скріншотів для Telegram

Telegram Image 1
  Telegram Image 2
  Telegram Image 3
  Telegram Image 4
  Telegram Image 5
  Telegram Image 6
  Telegram Image 7
  Telegram Image 8
  Telegram Image 9
  Telegram Image 10

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Вівторок, 13 серпня 2019
Поточна версія
1.8.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Telegram для Windows

  • Total downloads 1 808

Відгуки про програму Telegram