SHAREit 4.0.6.177

для комп'ютера (передача файлів по Wi-Fi)
Average rating
82% - 8599 votes
Изображение для 
		
			SHAREit

SHAREit для комп'ютера - це нове безкоштовний додаток компанії Lenovo, завдяки яким можна безперешкодно обмінюватися файлами і папками між смартфонами, планшетами та ПК. З її допомогою можна обмінюватися файлами і між різними ОС: наприклад, зі смартфона з ОС Android планшет з ОС Windows або ноутбука Windows на iPad та ін

Переваги SHAREit

Одна з переваг програми - невеликий розмір дистрибутива. А от для великих файлів рекомендуємо безкоштовно завантажити торрент програмудля windows та інших операційних систем російською мовою. З її допомогою можна качати файли будь-яких розмірів.

Ще однією перевагою програми можна назвати її стильний і естетичний зовнішній вигляд. Працювати в ній дійсно дуже зручно і приємно. Максимально простий інтерфейс дозволяє розібратися в програмі навіть недосвідченому користувачеві. Всього пари кнопок: «Прийняти» і «Відіслати» і налаштування роблять роботу з SHAREit швидкої і комфортної.

Для передачі даних не потрібні ніякі дроти - процес здійснюється з допомогою радіомодулі Wi-Fi вашого пристрою. З допомогою SHAREit можна передавати будь-які файли:

  • фото;
  • відео;
  • музику;
  • цілі папки з будь-якими файлами без обмежень за розміром.

Передача здійснюється в 40-60 разів швидше, ніж через Bluetooth, вона може лише незначно сповільнитися якщо розмір файлу надто великий. Для початку обміну даними 2 пристрої потрібно зв'язати. Спочатку потрібно їх підключити до однієї точки доступу, а потім запустити пошук доступних пристроїв. За кілька секунд пристрій розпізнає навколишні моделі. Користувачу залишається лише відправити запит.

Пристрої з установленими SHAREit можуть автоматично знаходити один одного в межах досяжності.

Сумісність SHAREit

  • SHAREit для комп'ютерів Windows і macOS;
  • Мобільні пристрої Android;
  • Телефони та планшети iOS.

6 скріншотів для SHAREit

SHAREit Image 1
  SHAREit Image 2
  SHAREit Image 3
  SHAREit Image 4
  SHAREit Image 5
  SHAREit Image 6

Інші платформи
SHAREit для Android

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Середа, 30 січня 2019
Поточна версія
4.0.6.177
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

SHAREit для Windows

  • Total downloads 2 286 272
{{jlexhelpful name="SHAREit" key="content_530" section_id="1" }}

Відгуки про програму SHAREit

+1 Виктория
Користуюсь ціею програмою майже 2 роки.Мені дуже подобаеться. Вона дуже швидко передае файли різних обьемів , і між різними пристроями.

14.03.2020, 20:15

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата