iTools 4.4.3.9

утиліта для управління iPhone і iPad
Average rating
73% - 3 votes
Изображение для 
		
			iTools

iTools – це зручний інструмент для роботи з підключеними до ПК iOS-гаджетами. У програмі доступна бездротова синхронізація. Після з'єднання весь контент пристрою сортується за відповідними розділами програми.

Програма розширює стандартний функціонал клієнта iTunes, будучи не тільки каталогизатором, але і файловим менеджером і інструментом для роботи з резервними копіями та медіафайлами.

Інтерфейс і можливості iTools

Після установки з'являється наочне вікно з пропозицією підключити гаджет до комп'ютера. Після підключення програма видасть ключову інформацію по пристрою, включаючи версію операційної системи, модель девайса і наявність злому. Можна також побачити більш детальну інформацію про гаджеті в розділі «View Details».

Вся робота організована за принципом вкладок, кожна з яких своєю назвою відповідає конкретній категорії інформації і налаштувань:

  • програми>;
  • медіа;
  • фотографії;
  • книги;
  • дисковий простір;
  • інформація;
  • файловий менеджер;
  • просунуті налаштування.

Щоб скопіювати потрібний файл, достатньо перетягнути його у відповідний розділ пам'яті ПК або навпаки.

Більшу свободу iTools дає при установці додатків. Встановлювати програми можна як з папки iTunes, так і з зовнішніх джерел. Крім того, можна робити резервні копії будь-якого додатка, чого не вміє стандартний клієнт від Apple. Це зручно, якщо потрібно перенести яку-небудь гру або додаток з збереженими даними на іншого iOS-пристрій. Головне, щоб використовувалася одна і та ж обліковий запис iTunes.

iTools містить власну бібліотеку додатків. Дозволяє редагувати резервну копію системи, створену через стандартний клієнт. Реалізована можливість створювати файли рингтонів. Користувачу доступна очищення пам'яті від сміття, що накопичується в процесі роботи. Прямо з клієнта можна вимкнути або перезавантажити гаджет.

Діаграма заповненої пам'яті дозволяє побачити, які типи даних зберігаються на мобільному пристрої. З мінусів варто відзначити, що користуватися нею можна тільки при встановленому на ПК iTunes. Ще одним недоліком є повільна конвертація відео.

9 скріншотів для iTools

iTools Image 1
  iTools Image 2
  iTools Image 3
  iTools Image 4
  iTools Image 5
  iTools Image 6
  iTools Image 7
  iTools Image 8
  iTools Image 9

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Субота, 17 серпня 2019
Поточна версія
4.4.3.9
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
Розрядність
32 и 64 bit

iTools для Windows

  • Total downloads 744

Відгуки про програму iTools