Dropbox 79.4.143

клієнт одного з кращих хмарних сховищ файлів
Average rating
94% - 7 votes
Изображение для 
		
			Dropbox

Dropbox - це хмарне сховище інформації, з можливістю публікації її в загальний доступ, синхронізації, як хостингу для малорозмірних інтернет-проектів.

Перш, ніж почати використання програми, вам необхідно зареєструватися на сайті Dropbox.com

Після цього Dropbox допоможе вам розміщувати дані на видалених серверах і ділитися їхніми адресами з іншими користувачами світової павутини. Dropbox можна використовувати для зберігання інформації, публікації її в загальний доступ, синхронізації, як хостингу для малорозмірних інтернет-проектів. Програма стане в пригоді не тільки новачкам, але і IT-розробнику.

Особливості Dropbox:

Основний принцип роботи програми - синхронізація даних. Після установки на ПК користувача, створена програмою папка «My Dropbox» починає використовуватися для синхронізації з віддаленим сховищем. Будь-яка зміна вмісту вищезгаданої папки призводить до аналогічного зміни на сервері програми.

Той факт, що отримання доступу до сховища можливе з будь-якого ПК, підключеного до інтернету, робить Dropbox вкрай корисним для створення резервних копій важливої інформації і простого файлообміну з іншими користувачами.

Переваги Dropbox:

 • для синхронізації не потрібне втручання користувача;
 • можливість підключення декількох ПК;
 • підтримка файлів будь-яких типів;
 • дані на сервері оновлюються разом з оновленням локальної папки;
 • часткове зміна файлу не призводить до передачі його цілком на сервер, в результаті чого значно заощаджуються час і трафік;
 • запам'ятовується історія редагування файлів в локальній папці протягом 30 діб;
 • сервіс є высокозащищенным, завдяки передачі інформації по шифрованих з допомогою SSL каналах і зашифрованим «хмарного» зберігання;
 • папка «Public» для надання файлів в загальний доступ;
 • можливість надавати спільний доступ до папки особам, які зареєстровані на сервісі під різними обліковими записами;
 • настроюються уручну або автоматично швидкості передачі файлів на сервер або в зворотному напрямку.

9 скріншотів для Dropbox

Dropbox Image 1
  Dropbox Image 2
  Dropbox Image 3
  Dropbox Image 4
  Dropbox Image 5
  Dropbox Image 6
  Dropbox Image 7
  Dropbox Image 8
  Dropbox Image 9

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Субота, 17 серпня 2019
Поточна версія
79.4.143
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
Розрядність
32 и 64 bit

Dropbox для Windows

 • Total downloads 2 002

Відгуки про програму Dropbox

0 Денис
Офігенна програма!!! Я щасливий, що дізнався про її існування. Я тепер всі свої важливі файли зберігаю в папках з дропбоксом._А ще недавано, випадково видалив з дропбокса загальні файли, над якими працює моя знайома. Виявилося, що dropbox зберігає всі зміни всіх файлів за останні 30 днів. Можна завжди відновити або відкотити зміни - це просто супер. Раніше про таке і мріяти не можна было._Спасибо вам, за те що зібрали на одному сайті такі класні, та ще й безкоштовні програми! :):):)

06.06.2014, 11:10

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Сансей
Кращий хмарний сервіс!!! Зберігаю в ньому документи, скани паспортів, пам"ятки, фотки і все інше. Завжди під рукою - головне щоб був інтернет. Отримав 8 гігабайт, завдяки тому, що підключив друзів. Вистачає з головою. Дуже зручна штука. Створив загальні папки з колегами, кладу туди завдання, вони їх бачать і виконують. Супер!

16.03.2014, 23:04

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата