AOMEI Backupper 5.0

програма для бекапірованія файлів, папок, дисків
Average rating
95% - 4 votes
Изображение для 
		
			AOMEI Backupper

AOMEI Backupper є простим і безкоштовним додатком, яке дозволяє здійснювати резервне копіювання, а також відновлення не тільки розділів дисків, але і самих дисків або операційних систем.

Можливості AOMEI Backupper

Завдяки використанню технології Microsoft VSS, цей додаток дає можливість робити резервні копії без зупинки роботи на вашому персональному комп'ютері, що є важливою перевагою.

Програма вміє робити резервні копії, як операційної системи, дисків, так і самих розділів. Також додаток здатне здійснювати відновлення операційної системи, дисків і розділів з резервних копій, а виробляти клонування розділів диска.

Завдяки простому інтерфейсу будь-який користувач зможе з легкістю пізнати основи професійних технологій резервного копіювання даних, а також їх відновлення.

Варто сказати і про те, що, незважаючи на те, що AOMEI Backupper є безкоштовним інструментом для здійснення резервного копіювання, що він підтримує не тільки десктопні, але і серверні ОС.

6 скріншотів для AOMEI Backupper

AOMEI Backupper Image 1
  AOMEI Backupper Image 2
  AOMEI Backupper Image 3
  AOMEI Backupper Image 4
  AOMEI Backupper Image 5
  AOMEI Backupper Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 09 липня 2019
Поточна версія
5.0
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

AOMEI Backupper для Windows

  • Total downloads 856

Відгуки про програму AOMEI Backupper

0 Вадя
Дуже корисна програмка для тих, хто переживає за цілісність даних та системи. Величезний плюс в тому, що не потрібна перезавантаження, та й взагалі дуже проста у використанні.

06.09.2014, 13:47

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата