eMule 0.50a

популярний мережевий клієнт для обміну файлами
Average rating
85% - 7 votes
Изображение для 
		
			eMule

eMule - це популярний мережевий клієнт, призначений для обміну файлами типу ED2K. Іншими слова, дана утиліта є менеджером завантаження файлів з ПК для користувачів світової павутини, у яких також встановлена програма eMule.

Загальна характеристика eMule

eMule була розроблена 13 травня 2002 року командою програмістів, які хочуть знайти гідну альтернативу оригінальному клієнту популярної мережі eDokney2000 для ОС Windows. Завдання полягало в тому, щоб створити менеджер закачувань з розширеними можливостями і привабливим інтерфейсом. Клієнт eMule моментально став популярним, витіснивши з ринку аналогічного софта всіх конкурентів для ED2K. На його основі створені численні модифікації, включаючи і крос-платформні моди.

Ключовою відмінністю програми від інших P2P-клієнтів є відкритий вихідний код. Ця характеристика позбавляє користувача від нав'язливої реклами і ризику отримати на комп'ютер шкідливого ПО.

13 причин популярності eMule

Переваги і можливості клієнта:

 1. eMule використовує декілька мереж для створення однієї надійної - ED2K, Source Exchange, Kad. Остання перебуває в стадії тестування, будучи придатною тільки для використання у версії 0.42.
 2. Програма базується на системі черг і кредитів, яка дозволяє збільшувати швидкість отримання файлів користувачами.
 3. Клієнт є абсолютно безкоштовним, він не містить рекламного "сміття", наприклад, Adware або Spyware. Розробники створювали клієнт не для заробітку, а для оптимізації власної роботи в мережі eDonkey2000.
 4. Усі файли перевіряються на помилки в ході скачування, щоб уникнути некоректного файлообміну.
 5. Завдяки "розумному" контролю помилок, можна швидко виправити пошкоджені дані файлів.
 6. Менеджер закачувань eMule оснащений диспетчером джерел і рядом автоматичних налаштувань. Ці опції дозволяють завантажувати декілька файлів одночасно, не піклуючись про стан клієнта.
 7. За допомогою функції Попереднього перегляду" можна вивчити якість недокачаного файл або архів розпаковується будь-яким архіватором). Для перегляду відеофайлів слід доповнити клієнт програмою Video Lan Client.
 8. Програма має веб-сервісом і сервером, що дають можливість керувати eMule за допомогою Інтернет-з'єднання і мобільного телефону. В останньому випадку пристрій має підтримувати мову Java.
 9. Всі закачки можна відсортувати за самостійно створеною категоріями.
 10. Клієнт оснащений набором інструментів для ефективного пошуку файлів: -глобальний або локальний пошук на сервері; -пошук в INTERNET; пошук по мережі Kad в альфа-версії;
 11. При необхідності клієнт дозволяє застосовувати модель складного Булева пошуку, зменшує відсоток невідповідною видачі.
 12. Програма включає систему міжклієнтського взаємодії у вигляді текстових повідомлень. Також можна додавати користувачів у списку друзів.
 13. Менеджер закачування eMule синхронізований з IRC-клієнт, що забезпечує можливість спілкування з людьми зі всього світу.

Свіжі версії програми з'являються на офіційному сайті з періодичністю в 1-3 тижні.

11 скріншотів для eMule

eMule Image 1
  eMule Image 2
  eMule Image 3
  eMule Image 4
  eMule Image 5
  eMule Image 6
  eMule Image 7
  eMule Image 8
  eMule Image 9
  eMule Image 10
  eMule Image 11

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 17 червня 2019
Поточна версія
0.50a
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

eMule для Windows

 • Total downloads 487

Відгуки про програму eMule