Trillian 6.1.0.16

зручний багатоплатформовий мультипротокольний месенджер
Average rating
85% - 4 votes
Изображение для 
		
			Trillian

Trillian - це універсальний інтернет пейджер (месенджер), який відрізняється від інших месенджерів тим, що існує в двох варіантах: платна модифікація, так звана, Pro і Base – неповна безкоштовно.

В неповній версії немає функції застосування плагінів, а також діють і інші обмеження. Як сильно виправдане бажання творців отримати гроші за даний продукт можна зрозуміти і самим.

Відразу після установки програми перед користувачем постає барвистий, можна навіть сказати, надто дивний клієнт.

Творці не пошкодували грошей і часу на розробку новітнього, але і при цьому вкрай зручного інтерфейсу програми. Ймовірно, що вони розраховували отримати публіку, шокувавши її, адже це підштовхне людей до придбання програми. Що ж, слід визнати, це їм майже вдалося. Але так чи інакше, за дану програму оплачувати 25 доларів навряд чи стане багато користувачей.

Особливості Trillian:

Trillian придбала свою назву від персонажа дуже відомої серії книг Д. Адамса «Путівник для подорожуючих по галактиці автостопом», дівчата Тріши Максиміліан. І як будь-яка витончена дівчина, клієнт надає естетичне задоволення своїм зовнішнім виглядом. Між іншим, під час запуску програми не показується вибір мови, в результаті цього користувач буде один на один з англійським інтерфейсом. Так, велика частина з нас здатна розібратися в меню змінити мову на російську, але відсутність можливості вибору цього варіанту при установці – істотний мінус.

7 скріншотів для Trillian

Trillian Image 1
  Trillian Image 2
  Trillian Image 3
  Trillian Image 4
  Trillian Image 5
  Trillian Image 6
  Trillian Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
6.1.0.16
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Trillian для Windows

  • Total downloads 171

Відгуки про програму Trillian