WhatsApp 0.3.4157

багатофункціональний і надійний месенджер
Average rating
75% - 12 votes
Изображение для 
		
			WhatsApp

WhatsApp — найчастіше завантажується (більше одного мільярда завантажень!) програма-месенджердля обміну повідомленнями і файлами в мережі. Головне достоїнство WhatsApp — його мобільність. Працює месенджер на платформах Android, Windows Phone, iOS. Користувачі Symbian і старих Nokia також можуть користуватися всіма можливостями програми.

Зараз є WhatsApp для комп'ютерів працює з усіма Windows і macOS. Нещодавно розробники WhatsApp посилили захист повідомлень користувачів і їх особисті дані, зробивши їх недоступними для третіх осіб.

Як встановити WhatsApp на комп'ютер і мобільні девайси

Якщо Ваш мобільний пристрій відповідає вимогам месенджера, встановити WhatsApp для Android і iOS можна так само, як і будь-яке інше додаток. Користувачам, що вирішили скористатися WhatsApp для комп'ютера, після першого запуску доведеться підтвердити володіння мобільним пристроєм. Вам буде надіслано СМС с кодом (паролем). Слідуючи інструкції, потрібно буде підтвердити висланий Вам пароль в десктопної версії WhatsApp.

Як знайти друзів, які використовують WhatsApp

Встановлене додаток WhatsApp обов'язково відобразить список Ваших знайомих, також використовують програму. Для додавання їх в ваш месенджер, поновіть список контактів і запросіть друзів в чат, використовуючи вже встановлені додатки ВКонтакте, Facebook, Skypeтощо) або відішліть їм запрошення СМС або електронною поштою. У програмі доступні всі опції, якими Ви можете для цього скористатися.

Як користуватися WhatsApp

WhatsApp має максимально простий зовнішній вигляд, що спрощує користування програмою навіть людиною, незнайомим до цього з месенджера. Праворуч вгорі розташовані налаштування месенджера. Це ваш аккаунт, де ви можете змінити номер телефону, перевірити приватність налаштувань і безпека повідомлень.

Є можливість:

  • приховати від всіх фото свого профілю, спочатку вибране при першому запуску програми;
  • змінити статус «онлайн» для всіх на прихований;
  • заблокувати небажані контакти.

При налаштуванні опцій чату можна змінити розмір шрифту на більш великий. Скористайтесь цією опцією, якщо у вас є проблеми із зором.

Додаткові можливості WhatsApp

  • установка шпалер за бажанням або за замовчуванням;
  • резервне копіювання важливих даних чату;
  • налаштування звуків сповіщень, спливаючих повідомлень;
  • вібрації при новому повідомленні.

Скористайтеся відповідними посиланнями на цій сторінці для завантаження месенджера для комп'ютерів Windows і macOS, або мобільних платформ Android і iOS. Крім того, є WhatsApp онлайн, який працює в будь-якому сучасному браузері.

8 скріншотів для WhatsApp

WhatsApp Image 1
  WhatsApp Image 2
  WhatsApp Image 3
  WhatsApp Image 4
  WhatsApp Image 5
  WhatsApp Image 6
  WhatsApp Image 7
  WhatsApp Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 10 серпня 2019
Поточна версія
0.3.4157
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7
Розрядність
32 и 64 bit

WhatsApp для Windows

  • Total downloads 2 523

Відгуки про програму WhatsApp