Mozilla Thunderbird 60.7.2

супер потужний, багатоплатформовий, безкоштовний поштовий клієнт
Average rating
80% - 9 votes
Изображение для 
		
			Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird - потужний, безкоштовний, популярний поштовий клієн, з масою можливостей, стане незамінним помічником по роботі з поштовими сервісами.

Багато користувачів вже встигли відчути всі головні переваги цієї популярної поштової програми, адже з моменту створення в 2004 році вона постійно вдосконалюється і обзаводиться новими необхідними у використанні можливостями і функціями.

Можливості і переваги Mozilla Thunderbird:

Інтерфейс

Mozilla Thunderbird має простий інтерфейс, який добре піддається настроюванню. Користувач може вільно видаляти і додавати кнопки на панель, а також змінювати конфігурацію вікон.

HTML редактор

Редактор HTML листів створює стислий код, завдяки якому можна зменшити обсяг листа порівняно з аналогами у 5-6 разів. Крім того, всі листи, які отримує користувач, будуть автоматично перетворені в текст з вибраним шрифтом для більшої зручності їх читання.

Кодування

У програми немає проблем з кодуваннями, адже листи з інших поштових клієнтів відображаються коректно, а також вихідні листи, створені в самій програмі, без проблем читаються в інших програмах.

Розширюваність

Програма повністю підтримує зміну тим оформлення і встановлення модулів розширень.

8 скріншотів для Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird Image 1
  Mozilla Thunderbird Image 2
  Mozilla Thunderbird Image 3
  Mozilla Thunderbird Image 4
  Mozilla Thunderbird Image 5
  Mozilla Thunderbird Image 6
  Mozilla Thunderbird Image 7
  Mozilla Thunderbird Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 23 червня 2019
Поточна версія
60.7.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Mozilla Thunderbird для Windows

  • Total downloads 1 344

Відгуки про програму Mozilla Thunderbird

0 Вадя
Взагалі не бачу сенсу встановлювати крякнутый The Bat, яким до речі користувався кілька років і був ним захоплений. Mozilla Thunderbird - відмінний безкоштовний поштовий клієнт, який на мій погляд абсолютно не поступається платний поштовим клієнтам, у тому числі і The Bat. І взагалі, мені подобається, що на компі стоїть "чиста" програма. Крім того, вона платформна - тобто працює на Linux і Mac Os X - це ж чудово :D А The Bat - тільки на windows. І ще є плюс - тут є мигратор даних. Тобто, в будь-який момент можна перенести всю вашу пошту на іншу машину, під керуванням будь-якої операційної системи. _Ставлю 5 балів з можливих 5-ти

08.09.2014, 10:26

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата