AnyDesk 5.2.2

безкоштовна програма для віддаленого доступу до комп'ютера
Average rating
77% - 21 votes
Изображение для 
		
			AnyDesk

AnyDesk є всеосяжним програмним рішенням, яке було розроблено для надання альтернативних засобів отримання доступу до віддаленого комп'ютера, тобто воно дозволяє віддалено працювати з різними файлами і документами.

Особливості утиліти

Утиліта має дуже практичний і зрозумілий зовнішній вигляд, що робить її доступною для будь-якої людини, незалежно від попереднього досвіду роботи з подібними інструментами. Головне меню програми дозволяє підключитися до іншої машині під управлінням AnyDesk, просто ввівши адресу в полі «Віддалений Робочий стіл».

Мета програми - допомогти вам підключитися до домашнього ПК з роботи або навпаки. Це дозволяє легко отримати доступ до документів, які вам потрібні, коли ви хочете, при цьому не витягуючи їх з безпечного жорсткого диска. З цієї причини в AnyDesk відсутня функція трансферу файлів. Тим не менш, утиліта дозволяє вам поділитися вмістом буфера обміну між двома машинами, що дає можливість скопіювати інформацію з одного ПК і вставити її на іншому. Крім того, є можливість робити скріншоти з підключеного комп'ютера і зберегти їх на своєму робочому столі у форматі PNG.

AnyDesk підтримує автоматичний доступ, ви зможете підключатися до цільового комп'ютера без необхідності підтвердження з іншого боку. Однак для цього потрібно встановити пароль, який потрібен для запобігання небажаного доступу до ПК.

Для кожного з'єднання існує коригований набір прав доступу. Можна включати і відключати здатність чути системні звуки, заблокувати клавіатуру і мишу або обмежити доступ до буферу обміну. Є можливість регулювати різні параметри дисплея.

У цілому AnyDesk є зручною та надійною програмою, яка може успішно допомогти вам у віддаленому підключенні до інших ПК, дозволяє отримати доступ та керувати цільовим комп'ютером з мінімальними зусиллями.

8 скріншотів для AnyDesk

AnyDesk Image 1
  AnyDesk Image 2
  AnyDesk Image 3
  AnyDesk Image 4
  AnyDesk Image 5
  AnyDesk Image 6
  AnyDesk Image 7
  AnyDesk Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 13 липня 2019
Поточна версія
5.2.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

AnyDesk для Windows

  • Total downloads 9 822

Відгуки про програму AnyDesk