VDownloader 4.5.2880

безкоштовна утиліта для завантаження відео з YouTube та інших сайтів
Average rating
80% - 4 votes
Изображение для 
		
			VDownloader

VDownloader — програмне забезпечення, яке використовується для збереження файлів з популярних відеосервісів YouTube, MySpace, Yuvutupan, Google, DailyMotion. Скачувати з цих та інших подібних відеохостингів можна максимально швидко і без відвідування інтернет-сайтів.

Можливості VDownloader

Програма дозволяє не тільки стежити за інформацією, яка розташована в буфері обміну, але і визначати наявність посилання, необхідної для скачування відео.

Програма має спеціальну функцію, завдяки якій можна шукати файли у відеоформаті за ключовим словом. Утиліта дозволяє шукати одночасно на декількох сервісах, створених для обміну файлами. Безпосередньо перед запуском цієї функції можна відзначити сайти, на яких необхідно виконувати пошук.

Програму можна використовувати як конектора. Завантажені відео легко конвертуються у формати, сумісні з мобільними телефонами Sony PSP, iPod, а також в MPG, AVI, VCD, DVD, SVCD або FLV.

Вибравши, наприклад, зберегти у форматі AVI, можна додатково встановити оптимальне дозвіл, у тому числі MPEG. У налаштуваннях програми є кодек, який дозволяє стискати файли в формат AVI.

7 скріншотів для VDownloader

VDownloader Image 1
  VDownloader Image 2
  VDownloader Image 3
  VDownloader Image 4
  VDownloader Image 5
  VDownloader Image 6
  VDownloader Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
4.5.2880
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

VDownloader для Windows

  • Total downloads 802

Відгуки про програму VDownloader