DivX 10.8.5

популярний пакет аудіо і відео кодеків
Average rating
76% - 10 votes
Изображение для 
		
			DivX

DivX - найпопулярніший і затребуваний пакет аудіо і відео кодеків не тільки в СНД, але і за кордоном. Завдяки йому, на комп'ютері і в браузері відтворюються файли найпоширеніших форматах ( DivX, AVI, MKV, MP4, MOV з можливістю DivX To Go). При цьому, якість оброблюваних DivX файлів практично не втрачається, а ось розмір стає в рази менше. Ця особливість стала основоположною при виборі цього кодека в той час, коли DVD диски і програвачі були доступні ще не кожному. Плюс до всього, остання версія DivX оснащена рядом додаткових функцій (конвертація, перегляд відео через DLNA-мережі, створення власних роликів і т.д.).

Вперше у вільному доступі «DivX ;-)» з'явився у вересні 1999 р Авторами цього патча стали французькі програмісти MaxMorice і Gej (Jerome) Rota. Вони зламали MPEG-4 Version 3 і результати виклали на своєму сайті.

Смайлик біля назви став «привітом» американської компанії Circuit City, яка в цей час намагалася просувати на ринок свої відеосистеми з однойменною назвою. Їх диски йшли за рекордно низькими цінами, але за повторний перегляд доводилося платити. Не один хакер в той час намагався поламати коди доступу Digital Video Express. Але компанія різко зникла з американського ринку, а назва їх відеосистем увічнити в який з'явився новому форматі.

Аж до 2002 року всі випускаються версії DivX були абсолютно безкоштовним. Але, в березні того року ситуація дещо змінилася. По суті, пакет кодеків DivX5.0.x не стали продавати, до нього додали додаткові платні компоненти, якими користуватися не обов'язково. Таким чином, базова версія створювала відеопотік (MPEG-4), а комерційна підтримувала Global motion compensation, B-Frames, QPel.

Уже з сьомої версії кодека з'явилася підтримка MKV і H.264 (AVC).
Майже всі стандартні плеєри підтримують формати DivX (навіть з розширенням Full HD 1080). В цей же час, незалежна команда, взявши в основу Open DivX, створює його основного конкурента (а по суті аналога) - XviD.

Інтерфейс DivX по суті не змінюється з оновленням версії. Він англійською мовою і не розбирається користувачам краще залишити всі налаштування в автоматичному режимі, тому що неправильне їх зміна може спричинити не тільки погіршення відтворення, але і створити додаткове навантаження системи.

В цілому, без особливої шкоди для комп'ютера можна поекспериментувати з вибором варіації режиму швидкості і якості:

 • Fast - не виробляє ніякого аналізу;
 • Standart - всі функції кодека активні;
 • Slow - сповільнюється робота самого кодека (при цьому має збільшитися якість) за рахунок змін в механізмі бітрейта.

Так само можна зупинитися і на виборі одного з готових профілів для кодування:

 • Handheld - підходить для портативних пристроїв з дозволом не більше 176х144 і 15 кадр/сек. (В цьому режимі необхідно попередньо відключати B-frames);
 • Portable - відповідає портативних пристроїв з дозволом не більше 352х240 і 30 кадр/сек. Або 352х288 і 25 кадр/сек .;
 • Home Theatre - підходить для приставок, ігор, програвачів і т.д. Рекомендована роздільна здатність: 720х480 і 30 кадр/сек або 720х576 і 25 кадр/сек .;
 • High Difinition - підтримка високого дозволу. Але такі матеріали можна буде відтворити тільки на комп'ютері. Максимальна роздільна здатність: 1280х720 і 30 кадр/сек.

Основні можливості DivX:

 1. Крім відтворення перелічених вище форматів, даний пакет кодеків дозволяє дивитися фільми з вбудованими інтерактивними елементами (меню, субтитри, альтернативні аудіо потоки і т.д.).
 2. DivX Codec вільно інтегрується з такими професійними програмами для обробки відео, як Adobe Premiere, Pinnacle Studio, Ulead Video Studio, VirtualDub і ін.
 3. У пакет DivX крім кодеків, програвача, веб-програвача і пробної версії декодера входить безкоштовний DivX H.264 Decoder. Він дозволяє відтворювати відео Full HD, не навантажуючи надмірно процесор.
 4. В останній версії DivX з'явилася підтримка DNLA сумісних пристроїв. Це дозволяє переглядати будь-медіа контент по сумісного пристрою без обов'язкової раніше перезакачкі інформації через флешки, диски та дроти.
 5. З'явилися нові профілі, що дозволяють переробляти відео під iPad і iPhone.
 6. Так само, кожен користувач може тепер сам додавати субтитри, додаткові звукові доріжки та ін. Інтерактивні елементи.
 7. Нова версія підтримує MPG, TS, VOB, SVCD і ін. Файли.

Зміст пакету кодеків DivX:

 1. DivX Plus Player (програвач);
 2. DivX Plus Codec Pack (безпосередньо сам набір кодеків для відтворення медіа файлів в будь-яких програвачах);
 3. DivX Plus Web Player (програвач в веб-середовищі);
 4. DivX Plus Converter (конвертер з пробним періодом в 15 днів, після закінчення яких можна купити ліцензію або не користуватися ним).

6 скріншотів для DivX

DivX Image 1
  DivX Image 2
  DivX Image 3
  DivX Image 4
  DivX Image 5
  DivX Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
10.8.5
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

DivX для Windows

 • Total downloads 725

Відгуки про програму DivX

0 Антон Юраш
Скачав, після переустановки системи, собі цей пакет кодеків - все йде відмінно і сам програвач мені дуже подобається. Хороша програма!

05.05.2014, 12:36

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Ефграф
Відмінний кодек! Воспроизвдит велику кількість форматів відео і аудіо. І б сказав не так і складний в управлінні.

02.03.2014, 14:06

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата