Xvid 1.3.5

популярний відео-кодек для windows
Average rating
100% - 2 votes
Изображение для 
		
			Xvid

Xvid входить в четвірку основних кодеків для стиснення відео. Файли, перетворені цим кодеком відтворюються на побутових медіа-плеєрах, підтримують Mpeg4-формат. Xvid заснований на раніше доступному для кодування кодеку DivX. На відміну від останнього, даний кодек можна завантажувати і програмувати під свої потреби безкоштовно.

Кодек застосовується в основному на платформах Windows різних версій, але завдяки відкритого вихідного коду її можна використовувати і в інших операційних системах після відповідного компілювання. Інтерфейс бібліотеки стиснення виконаний англійською.

Фактично файл перекодований кодеком Xvid має формат MPEG-4 ASP відео. Даний формат підтримується DivX-плеєрами, але Xvid має багатий функціонал перетворення. Тому не всі зміни, внесені цим кодеком можуть коректно відображатися на DivX-пристроях. Зі зростанням використання Xvid, його підтримка стала включаться в останні версії, як програмних, так і апаратних засобів перегляду.

Зростання популярності Xvid пов'язаний з наявністю в його складі інструментарію по кодуванню і можливістю безкоштовного скачування. Кодек використовує технологію BVOPs, яка стискає не ключові кадри зображення, для збереження вихідної якості відео.

Включення интерлейсинга, тобто стиснення междукадровых полів, сприяє стиснення без втрати якості. Технологія Global Motion Compensation підвищує якість динамічних сцен. Професійний користувач може застосовувати ці та безліч інших вбудованих технологій, а для новачків в налаштуваннях є попередньо встановлені профілі.

5 скріншотів для Xvid

Xvid Image 1
  Xvid Image 2
  Xvid Image 3
  Xvid Image 4
  Xvid Image 5

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
1.3.5
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Xvid для Windows

  • Total downloads 478

Відгуки про програму Xvid