Free Studio 6.6.44.228

потужний, безкоштовний, мультимедійний пакет інструментів
Average rating
80% - 3 votes
Изображение для 
		
			Free Studio

Free Studio - програмний пакет, який складається з декількох десятків програм, що дозволяють виробляти самі різні операції з мультимедійними файлами. Можна завантажити безкоштовний програмний пакет Free Studio і в домашніх умовах працювати як зі звуковими, так і з відеофайлами.

Особливості Free Studio

Програма складається з восьми напрямків, кожне з яких присвячене розділу. Зокрема в програмному пакеті можна знайти розділи, присвячені mp3 і інших музичних файлів, відтворення та роботи з усіма видами дисків (CD, DVD та Blue-Ray), обробки та перегляду графічних зображень.

Достатня частина програмного забезпечення призначена для роботи з мобільними телефонами. Причому підтримуються мобільні телефони і планшети на всіх актуальних мобільних операційних системах, включаючи iOS (продукція Apple). З допомогою даних програм можна конвертувати відео та аудіофайли під дозвіл телефону і планшета, а також встановлювати рінгтони.

Підтримується програмою і нова технологія 3D. Програмний продукт дозволяє створювати повноцінні тривимірні зображення і редагувати їх по мірі необхідності.

Крім того, підтримується запис потокового відео і зняття скріншотів з екрану в режимі реального часу. Спеціальний розділ програмного забезпечення присвячений роботі з потоковим відео в глобальній мережі.

За допомогою програмного забезпечення можна в кілька кліків миші скачувати (і завантажувати) ролики і музику, розміщені в мережі YouTube.

Незважаючи на те, що у складі програмного пакету зібрано кілька десятків програм, загальна оболонка працює дуже швидко і без найменших збоїв та програмних конфліктів.

12 скріншотів для Free Studio

Free Studio Image 1
  Free Studio Image 2
  Free Studio Image 3
  Free Studio Image 4
  Free Studio Image 5
  Free Studio Image 6
  Free Studio Image 7
  Free Studio Image 8
  Free Studio Image 9
  Free Studio Image 10
  Free Studio Image 11
  Free Studio Image 12

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 12 липня 2019
Поточна версія
6.6.44.228
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Free Studio для Windows

  • Total downloads 9 752

Відгуки про програму Free Studio

0 Анна
Приступаю до скачування. Давно хотіла скачати таку програму, яка буде ролики і музика з ютуба качати!

11.05.2014, 12:32

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата