Stellarium 0.19.1

безкоштовний віртуальний планетарій
Average rating
77% - 8 votes
Изображение для 
		
			Stellarium

Для того, щоб відвідати планетарій зовсім необов'язково фізично залишати квартиру або будинок. Досить завантажити програму Stellarium для Windows. Це настільний віртуальний планетарій, з допомогою якого можна не тільки в реальному режимі часу, але і в 3D побачити зображення карти зоряного неба.

Є опція, яка дозволяє побачити зірки у невеликому наближенні. Програм підійде школярам, у яких прокинувся інтерес до астрономії. Вона також буде корисна всім, хто цікавиться космосом і астромономией. Інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий.

Завдяки Stellarium можна спостерігати за більш ніж 120-ма тисячами зірок і планет. Причому всі вони знаходяться в каталозі Hipparcos. Також, можна спостерігати за космічними об'єктами по каталогу Messier. Завдяки програмі є можливість генерувати розташування зірок, яке можна побачити з будь-якої точки Землі. Крім того, є функція управління часом. Stellarium дозволяє отримати повну візуалізацію зодіакального світу, а назви планет враховують культури різних народів.

У последнийх версіях графічний интерьфейс Stellarium зазнав деякі зміни. Тепер деталі ландшафту прописані більш докладно, а сам движок скриптів істотно змінений.

Великим зміни подвергнулись всі наявні плагіни, що входять до складу програми, причому деякі з них змінено радикально. Якщо ви любитель астрономії зі стажем, то для вас передбачено ряд нових параметрів конфігурації програми.

Stellarium - це захоплююча подорож у світ зірок і планет, яке сподобається не тільки аматорам астрономії, але буде також цікаво і всім членам родини, в тому числі і дітям.

12 скріншотів для Stellarium

Stellarium Image 1
  Stellarium Image 2
  Stellarium Image 3
  Stellarium Image 4
  Stellarium Image 5
  Stellarium Image 6
  Stellarium Image 7
  Stellarium Image 8
  Stellarium Image 9
  Stellarium Image 10
  Stellarium Image 11
  Stellarium Image 12

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 23 червня 2019
Поточна версія
0.19.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
Розрядність
32 и 64 bit

Stellarium для Windows

  • Total downloads 26 873

Відгуки про програму Stellarium