Celestia 1.6.1

програма, що відображає карту зоряного неба
Average rating
96% - 10 votes
Изображение для 
		
			Celestia

Безкоштовна програма для перегляду зоряного неба Celestia включає в свій склад як невеликі космічні об'єкти, так і цілі галактики. По суті, це домашній планетарій, завдяки яким можна відвідати найвіддаленіші куточки Всесвіту. Варто відзначити, що програма Celestia використовується, як освітня програма НАСА.

Celestia дозволяє дізнатися повну інформацію майже про 120 тисяч зірок та інших космічних об'єктах. Одним кліком мишки можна визначити відстань до об'єкта, що цікавить, його дані і температуру. При наведенні курсора на певну планету відображається її географічну назву. У програмі передбачено відображення меж сузір'їв. У космічному просторі, ви можете рухатися з будь-якою заданою швидкістю, причому задавши її, ви зможете через деякий час подивитися, наскільки далеко ви просунулися.

У фунционал програми включена можливість створення скріншотів і запис відеороликів. Celestia робить просто зачаровують відео, які сподобаються вам і вашим близьким. Однак, за несяным причин не всі космічні об'єкти включені в базу Celestia. Немає деяких туманностей, квазарів і чорних дірок.

У зв'язку з тим, що є певна нестача інформації про траєкторії руху подвійних зірок, вони також не всі увійшли в програму. Крім того, не всі зірки відображені в космічному просторі, зокрема розташовані на відстані більшій, ніж кілька тисяч світлових років, які не мають повної описової інформації.

Графіка програми виконана на високому рівні, що дозволяє аполностью зануритися у вивчення просторів всесвіту.

10 скріншотів для Celestia

Celestia Image 1
  Celestia Image 2
  Celestia Image 3
  Celestia Image 4
  Celestia Image 5
  Celestia Image 6
  Celestia Image 7
  Celestia Image 8
  Celestia Image 9
  Celestia Image 10

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 17 червня 2018
Поточна версія
1.6.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP
Розрядність
32 bit

Celestia для Windows

  • Total downloads 7 313

Відгуки про програму Celestia