CutePDF Writer 3.7

безкоштовний віртуальний PDF принтер для Windows
Average rating
73% - 38 votes
Изображение для 
		
			CutePDF Writer

CutePDF Writer - додаток, який є одним з найбільш потужних і безкоштовних віртуальних принтерів для створення PDF файлів професійного рівня. Формат під назвою PDF є справжнім стандартом, який дозволяє здійснювати безпечний і надійний обмін електронними документами.

Можливості CutePDF Writer

Додаток CutePDF Writer (раніше називалося CutePDF Printer) є безкоштовною версією вже наявного комерційного варіанту програми для здійснення генерації практично будь-якого документа у формат PDF.

Це програмне забезпечення виступає в ролі віртуального принтера, що, власне, і дозволяє перетворити майже будь-вид документа, який можна роздрукувати, у формат PDF за допомогою однієї кнопки «Друкувати». У програмі CutePDF Writer не міститься спливаюча реклама, і утиліта не залишає на документах свої водяні знаки.

Для того, щоб почати користуватися цим додатком, вам потрібно всього лише відкрити потрібний вам файл документа або зображення і пустити його на друк, де вибрати в якості принтера CutePDF Writer. Далі вам буде запропоновано вказати папку, куди необхідно зберегти вже готовий PDF файл.

Варто також звернути увагу і на те, що не всі програми можуть дозволити автоматичний друк на той принтер, який встановлений за замовчуванням, наприклад, сюди може ставитися стандартна програма «Блокнот». У випадку, коли вам необхідно зробити файл у форматі PDF, вам потрібно змінити свої установки принтера в даній програмі перед початком друку в файл. Такі настройки зазвичай виконуються у вікні установок.

6 скріншотів для CutePDF Writer

CutePDF Writer Image 1
  CutePDF Writer Image 2
  CutePDF Writer Image 3
  CutePDF Writer Image 4
  CutePDF Writer Image 5
  CutePDF Writer Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 березня 2019
Поточна версія
3.7
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

CutePDF Writer для Windows

  • Total downloads 12 551

Відгуки про програму CutePDF Writer

0 marinamag
Дуже часто користуюся поштою, а також пишу багато текстів по роботі. І даний фаил для мене просто незамінний, дуже економить час. Хороша програма, а головне безкоштовно)

17.12.2013, 11:07

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата