Adobe Reader 2019.012.20036

пакет для перегляду, друку і коментування документів в форматі PDF
Average rating
85% - 12 votes
Изображение для 
		
			Adobe Reader

Adobe Reader є досить потужною і функціональною програмою, призначеної для перегляду і друку документів у форматі PDF, які вміщують у собі різні типи даних, такі як текст, малюнок, креслення, зображення, відео.

Особливості програми Adobe Reader

Працюючи з програмою, користувачі можуть додавати свої коментарі та анотації. Це можливо за допомогою набору інструментів програми, які знаходяться в її правій частині. Інструменти Adobe Reader розташовані досить зручно, вони не перевантажують інтерфейс, залишаючи більше місця на екрані для перегляду файлу.

У програмі є можливість виконання дій над документом, таких як друк файлу, збільшення або зменшення в розмірі, виділення окремих частин в ньому і багато інших. В ній впроваджена система пошуку, за допомогою якої можна швидко знаходити потрібний текст у документі. Також в програмі є система безпеки, здатна захистити файли від шкідливого коду. Таким чином, працювати в Adobe Reader можна без побоювання витоку інформації до стороннім особам. Функції безпеки підключаються при активації "Захищеного режиму" і "Покращеною безпеки".

Користувач може самостійно змінювати налаштування програми для відображення файлів - це перевірка орфографії, відображення тривимірних об'єктів та інші. З програмою можуть розібратися і ті, хто раніше не працював з нею. Для цього в ній є вбудований довідник. Єдине, що буде потрібно при використанні довідкової системи, так це підключення до інтернету.

Умови для коректної роботи програми

  • браузер Internet Explorer повинен бути 7 або 8 версії, або Firefox версії 3.5 або 3.6;
  • дозвіл екрану ПК - від 1024*768 пікселів;
  • вільне місце на жорсткому диску - від 260 Мб;
  • оперативна пам'ять повинна становити від 256 Мб, але краще буде 512 Мб;
  • процесор частотою 1 ггц.

В даний час Adobe Reader займає лідируючі позиції в своїй галузі і володіє досить великим функціоналом. Програма надається безкоштовно і без будь-яких обмежень у використанні.

8 скріншотів для Adobe Reader

Adobe Reader Image 1
  Adobe Reader Image 2
  Adobe Reader Image 3
  Adobe Reader Image 4
  Adobe Reader Image 5
  Adobe Reader Image 6
  Adobe Reader Image 7
  Adobe Reader Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 17 серпня 2019
Поточна версія
2019.012.20036
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Adobe Reader для Windows

  • Total downloads 2 937

Відгуки про програму Adobe Reader