Sumatra PDF 3.1.2

утиліта для перегляду файлів DjVu, PDF, CBZ, XPS і CBR
Average rating
100% - 3 votes
Изображение для 
		
			Sumatra PDF

Sumatra PDF – програма для читання таких форматів файлів, як DjVu, PDF, CBZ, XPS і CBR. Володіючи маленьким розміром і простим, приємним інтерфейсом, Sumatra PDF значно перевершує свої аналоги, такі як Adobe Reader та Foxit Reader. Вона не містить непотрібних функцій і параметрів, і не вимагає великих ресурсів. Програма ідеально підійде для офісного ПК.

Можливості Sumatra PDF

В Sumatra PDF присутній багатомовна підтримка, російська мова виставлений за замовчуванням. Опцій і налаштувань у програми мінімум, але це буде скоріше плюсом, ніж мінусом. Сторінки можна масштабувати за різними параметрами, наприклад по ширині або по змісту. Масштаб регулюється в межах від 8,3% до 6400%. Для зазначення конкретної сторінки, потрібно натиснути комбінацію клавіш Ctrl+G, а перехід між сторінками здійснюється клавішами зі стрілками клавіатури. Можна додати сторінку в папку «Вибране» і повернутися до неї пізніше. Безліч операцій в програмі має свої гарячі клавіші, використання яких значно скоротити час.

Sumatra PDF раз на місяць проводить перевірку оновлень і автоматично завантажує їх. Мінімалістичний інтерфейс і мінімум ресурсів – головні плюси програми Sumatra PDF, в ній ви не знайдете абсолютно нічого зайвого. Якщо від вашої роботи не потрібно якихось спеціальних вимог і операцій, то Sumatra PDF – відмінно підійде вам.

7 скріншотів для Sumatra PDF

Sumatra PDF Image 1
  Sumatra PDF Image 2
  Sumatra PDF Image 3
  Sumatra PDF Image 4
  Sumatra PDF Image 5
  Sumatra PDF Image 6
  Sumatra PDF Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 01 листопада 2019
Поточна версія
3.1.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Sumatra PDF для Windows

  • Total downloads 2 351

Відгуки про програму Sumatra PDF