Cool PDF Reader 3.21

легкий безкоштовний переглядач PDF-файлів
Average rating
86% - 3 votes
Изображение для 
		
			Cool PDF Reader

Cool PDF Reader - інструмент для перегляду PDF-файлів. Відрізняється цей продукт від інших своїх конкурентів в цій галузі, по-перше, безкоштовним розповсюдженням, по-друге, дуже доброзичливим і зручним інтерфейсом, і по-третє - це додаток має можливість запуску прямо зі знімного носія без потреби в установці.

Можливості Cool PDF Reader

Програма не займає багато місця на жорсткому диску персонального комп'ютера і не буде «тягнути» багато апаратних ресурсів. Ще більшим плюсом утиліти є можливість конвертації PDF-файлів в інші формати: EPS, PNG, GIF, JPG, EMF і BMP. Перетворення зображень часто потрібно при пересиланні будь-якого документа по електронній пошті або для роздруківки. А якщо документ не захищений, його можна перетворити навіть в TXT-формат. Іноді, навіть якщо доступ до документа в якійсь мірі обмежений, з нього можна отримати досить багато текстової інформації.

Cool PDF Reader є вбудована функція показу слайд-шоу, яку можна налаштувати за багатьма параметрами, наприклад, швидкості прокручування і ефектів, воспроизводящихся при зміні кожного файлу.

Ну і, звичайно, в програмі присутні всі необхідні інструменти для перегляду PDF-документів: «розумна» прокрутка сторінок; поворот, дзеркальне відображення; зменшення, збільшення тексту; масштабування, настройка контрастності, насиченості і яскравості екрану.

Особливості Cool PDF Reader

  • Велика гнучкість налаштувань;
  • Режим конвертування;
  • Перетворення документів в TXT-формат.

6 скріншотів для Cool PDF Reader

Cool PDF Reader Image 1
  Cool PDF Reader Image 2
  Cool PDF Reader Image 3
  Cool PDF Reader Image 4
  Cool PDF Reader Image 5
  Cool PDF Reader Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
3.21
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Cool PDF Reader для Windows

  • Total downloads 1 227

Відгуки про програму Cool PDF Reader