Govorilka 2.22

утиліта, яка озвучить текст голосом
Average rating
100% - 2 votes
Изображение для 
		
			Govorilka

Govorilka є невеликою програмою, яка призначається для озвучування певного тексту на будь-якій мові. Вона ідеально підходить для тих людей, які без проблем сприймають аудіоінформацію. Дану програму, як правило, встановлюють любителі книг, а також ті, хто бажає без особливих зусиль зрозуміти суть тексту.

Переваги програми Govorilka

Величезною перевагою Govorilka також є те, що вона здатна зберегти людський зір. Незважаючи на свій маленький розмір, вона може озвучувати слова на різних іноземних мовах. Що стосується її походження, то дану комп'ютерну програму створив автор для особистого користування. Незабаром він зрозумів, що утиліта може бути досить корисною, тому вирішив виставити її у всесвітній мережі для загального огляду. Автор зробив правильне рішення, оскільки ця програма стала дуже популярною і затребуваною серед багатьох користувачів.

Багато людей віддають перевагу програмі Govorilka з тієї причини, що вона є дуже простою і зручною у використанні. Її запустити може навіть «чайник╗. Більш того, вона здійснює запис промови в таких звукових форматах, як WAV, MP3 і т. д.

Великою перевагою цієї програми також вважається те, що під час користування нею людина може з легкістю регулювати висоту і читання голосу. Govorilka без проблем підтримує файлові формати MS WORD і HTML. Незважаючи на свій маленький розмір, вона здатна відкривати великі файли. Крім того, під час озвучування тексту Govorilka дає можливість людині стежити за читаним фрагментом.

6 скріншотів для Govorilka

Govorilka Image 1
  Govorilka Image 2
  Govorilka Image 3
  Govorilka Image 4
  Govorilka Image 5
  Govorilka Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 червня 2018
Поточна версія
2.22
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Govorilka для Windows

  • Total downloads 479

Відгуки про програму Govorilka