Calibre 3.45.2

потужний багатоплатформовий менеджер електронних книг
Average rating
86% - 3 votes
Изображение для 
		
			Calibre

Calibre - додаток для зручного управління вашою бібліотекою книг в електронному вигляді з можливістю зберігання на вашому персональному комп'ютері.

Основним призначенням даної програми є здійснення управління та каталогізації книг в електронному форматі, а також перетворення електронних книг в інші формати, перетворення стрічок новин в формат електронної книги і, звичайно ж, синхронізація з програмами-читалками.

Особливості та функції Calibre

  • Наявність функції управління самою бібліотекою. Програма Calibre призначена для здійснення каталогізації електронних книг. Вона дозволяє зберігати електронні книги у своїй базі даних спільно з легко змінюваними метаданими, які дозволяють описувати кожну книгу. До того ж, одна мета-запис може використовуватися до однієї і тієї ж електронної книги в різних форматах.
  • Додаток підтримує сортування ел. книг в своїй базі. Програма виконує сортування по таких даних як: автор книги, дата, видавництво, рейтинг і розмір файлу книги. Також є підтримка додаткових полів метаданих, таких як серія, до якої належить електронна книга, додаткові коментарі, які використовуються для здійснення опису змісту електронної книги, а також теги, що дозволяють класифікувати книги.
  • У програмі також є функції здійснення пошуку по метаданих. Тут ви зможете скористатися розширеним пошуком книги за наявними метаданих після натискання на кнопку «Розширений пошук», яка розміщується з лівого боку від рядка пошуку.
  • Має можливість конвертування величезної кількості файлів. Для конвертації будь-якої книги необхідно натиснути на кнопку «Конвертувати e-книги».

9 скріншотів для Calibre

Calibre Image 1
  Calibre Image 2
  Calibre Image 3
  Calibre Image 4
  Calibre Image 5
  Calibre Image 6
  Calibre Image 7
  Calibre Image 8
  Calibre Image 9

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 13 липня 2019
Поточна версія
3.45.2
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Calibre для Windows

  • Total downloads 2 918

Відгуки про програму Calibre

0 ibook
Мені подобається Calibre, зручна бібліотека. Все добре систематизовано, можна вбити не тільки назва, але й інші параметри і потім буде зручно робити сортування.

28.07.2014, 09:08

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Александр
Скачав і встановив, все відмінно. Нарешті розберуся з тоннами своїх книг. Просто мастхев для тих, хто багато читає:)

18.07.2014, 08:47

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата