ICE Book Reader Pro 9.6.4

багатомовна читалка з підтримкою безлічі форматів
Average rating
65% - 4 votes
Изображение для 
		
			ICE Book Reader Pro

ICE Book Reader Pro - це потужна багатомовна читалка. Програма може відкривати файли txt, документи, створені в microsoft Word, html файли, книги в форматах PDB і PRC (PALM), крім того, це перша оболонка, яка може стати альтернативою утилітам від Microsoft в роботі з файлами .lit, .ePub і .chm.

Можливості ICE Book Reader

Основне призначення програми - зробити читання максимально комфортним. Користуючись ICE Book Reader користувач може вибирати колір тексту і фону максимально комфортні для очей, включити режим книги з анімованої імітацією перегортання сторінок або скролінгом. У програми є режим, що дозволяє читати книги з відстані кількох метрів від екрану, що може бути дуже зручно, якщо користувач втомився сидіти за монітором, але хоче продовжити читання. Цей режим у поєднанні з повільним скролінгом дають можливість використовувати ICE Book Reader, як суфлером. У програмі присутній російськомовний інтерфейс, а якщо встановити російськомовний голосовий модуль, то ICE Book Reader зможе читати вголос!

Крім того, програма може використовуватися, як конвертер з одного підтримуваного формату в іншій. Вона також може служити оболонкою для книжкової бази даних в пам'яті ICE Book Reader може зберігатися до 250 тис. файлів. Для кожної книги користувач може сам обрати категорію, змінити назву та опис. Щоб зробити роботу ICE Book Reader швидкої і надійної розробники забезпечили програму потужним ядром. Кожна книга зберігатися окремим файлом, завдяки цьому, навіть у разі пошкодження жорсткого диска і втрати інформації, решту бази можна буде легко відновити.

Дана програма вільно поширюється тільки в країнах СНД, жителям інших держав доступна тільки trial версія.

7 скріншотів для ICE Book Reader Pro

ICE Book Reader Pro Image 1
  ICE Book Reader Pro Image 2
  ICE Book Reader Pro Image 3
  ICE Book Reader Pro Image 4
  ICE Book Reader Pro Image 5
  ICE Book Reader Pro Image 6
  ICE Book Reader Pro Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 21 червня 2018
Поточна версія
9.6.4
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

ICE Book Reader Pro для Windows

  • Total downloads 886

Відгуки про програму ICE Book Reader Pro