Balabolka 2.15.0.708

програма для читання книг голосом
Average rating
90% - 4 votes
Изображение для 
		
			Balabolka

Додаток Balabolka використовується для перетворення тексту в людський голос і запис результату в аудіофайл. Програма читає вголос текст, що набирається, вміст буфера обміну, а також текстове наповнення файлів doc, rtf, pdf, chm, fb2, epub і odt. Керувати завданнями можна з системного трея або гарячими клавішами.

Особливості програми Balabolka

  • настройка швидкості читання і тембру голосу;
  • перевірка орфографії;
  • розбивка текстового файлу на два і більше файлів меншого розміру;
  • видалення знаків переносу і символів, що сповільнюють читання, що дозволяє читати слова і зв'язкові пропозиції гладко, без запинок;
  • пошук омографів.

Текстовий фрагмент, озвучений програмою, можна зберегти як аудіофайл в будь-якому з доступних форматів: mp3, mp4, wma, wav, ogg, awb, m4a, m4b.

Програма може конвертувати озвучений комп'ютерним голосом текст у файл формату lrc або спеціальні id3-теги для вставки всередину звукових файлів mp3. Сучасний медіа-плеєр, програючи такий звуковий файл, синхронно відображає записаний текст.

Balabolka, як інші мовні синтезатори, використовує для роботи програмний пакет SAPI (Speech Application Programming Interface) для розпізнавання і синтезу мови, розроблений компанією Microsoft. Пакет представлений у двох різновидах: SAPI 4 і SAPI 5. Додаток сумісний з будь-якою версією мовного модуля.

Для відтворення мови застосовуються будь-які голоси. Це окремі програми, що встановлюються в додаток. Після інсталяції в списку голосів з'являються додаткові пункти. На жаль, в базовій версії є тільки англійська голос, і для читання російських текстів потрібно додатково завантажувати і встановлювати голосу.

5 скріншотів для Balabolka

Balabolka Image 1
  Balabolka Image 2
  Balabolka Image 3
  Balabolka Image 4
  Balabolka Image 5

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 06 серпня 2019
Поточна версія
2.15.0.708
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Balabolka для Windows

  • Total downloads 1 166

Відгуки про програму Balabolka