FileZilla 3.44.1

популярний, потужний, безкоштовний FTP клієнт
Average rating
95% - 21 votes
Изображение для 
		
			FileZilla

На сьогоднішній день FileZilla є кращим безкоштовним FTP-менеджером. Це програма, яка дозволяє одержувати доступ до будь-якого FTP, SFTP сервера з будь-якого комп'ютера. Програма дуже зручна, вона розроблена як для початківців, так і для просунутих користувачів. FileZilla працює на різних операційних системах, має портативну версію, яку можна встановити на флеш-накопичувач.

Особливості FileZilla

З допомогою FileZilla ви зможете відправляти файли сайту на сервер, змінювати їх назву, переміщати, видаляти. У додатку можна зберігати паролі, імена користувачів, типи з'єднання. Інтерфейс FileZilla дуже простий, він схожий на провідник Windows з деревоподібної системою управління. За допомогою програми можна завантажувати і завантажувати велику кількість файлів одночасно і на кілька серверів в тому числі. Функція CHMOD дозволяє користувачеві змінювати права доступу до файлів. Програма може працювати з фаєрволом, через проксі-сервер, вона швидко підключається до серверів, може змінювати швидкість передачі даних. Інтерфейс FileZilla має підтримку декількох мов.

Програма володіє великою кількістю функцій. Для того, щоб розібратися з ними, в FileZilla є файл допомоги, який буде зручним путівником по програмі. Безкоштовний FTP-менеджер FileZilla не поступається за своїм функціоналом платним аналогам, що робить вельми привлекателным, а головне ефективним в повсякденному використанні додатку.

Функції FileZilla:

 • додаток легко освоюється;
 • передача файлів по протоколах FTP, SFTP, FTPS;
 • кросплатформеність;
 • багатомовний інтерфейс;
 • можливість дозавантаження, відновлення закачування файлів після розриву з'єднання;
 • передача великих файлів об'ємом до 4 Гб;
 • підтримка drag & drop;
 • керовані закладок і черги передачі файлів;
 • можливість установки максимальної швидкості скачування;
 • додаток може працювати через проксі-сервер.

6 скріншотів для FileZilla

FileZilla Image 1
  FileZilla Image 2
  FileZilla Image 3
  FileZilla Image 4
  FileZilla Image 5
  FileZilla Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 12 серпня 2019
Поточна версія
3.44.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

FileZilla для Windows

 • Total downloads 1 496

Відгуки про програму FileZilla

0 Zaxavar
Дійсно незамінний безкоштовний FTP-клієнт. Пам"ятаю, як у молодості, коли навіть думки не було, що є безкоштовні FTP клієнти, шукав ключі для CuteFtp - досить до речі сумна софтина. А FileZilla користуюся на маці, на Ubuntu і на вінді якщо доведеться.

09.04.2014, 16:03

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Roman
Один з кращих крос-пллатформенных ftp клієнтів. Не бачу сенсу щось купувати з програм ftp-клієнтів, коли є безкоштовний аналог з повним набором опцій.

23.03.2014, 10:59

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 -Blair-
Хороша програма, все чітко і зрозуміло, можна розібратися навіть не особливо розбирається в цих питаннях людині. Особливо радує, що вона ще й безкоштовно.

27.11.2013, 14:14

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Андрей
Зручний FTP-менеджер, дуже корисний починаючим користувачам, так і впевнені користувачі користуються ним із задоволенням. Відрізняється простотою і зручністю інтерфейсу в поєднанні з багатофункціональністю.

22.09.2013, 14:13

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Brundfarensov
У мене на роботі і вдома стоїть FileZilla, захоплююся їй тим що приємний і простий інтерфейс допоможе швидко заказачать потрібні файли на сайт без настирливих додаткових функцій і реклами.

22.09.2013, 08:46

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата