FAR Manager 3.0.4949

потужний, популярний, безкоштовний файловий менеджер для Windows
Average rating
100% - 2 votes
Изображение для 
		
			FAR Manager

FAR Manager є файловим менеджером, з допомогою якого можна керувати архівамиі папками в ОС Windows. Додаток поширюється абсолютно безкоштовно і без обмежень у використанні.

FAR Manager працює в текстовому режимі, має простий зрозумілий інтерфейс, завдяки якому з програмою легко працювати. У ній можна переглядати файли і папки, редагувати, переміщати, копіювати та видаляти їх, виконувати багато інших функцій.

Особливості FAR Manager

Інтерфейс програми легко настроюється, має підтримку багатьох мов. Навігація дуже проста, яскрава кольорова підсвітка робить її зручною у використанні.

З допомогою установки зовнішніх модулів, що підключаються DLL функціональність програми можна розширити. Таких модулів, званих плагінами, налічується близько 100. Модулі, вмонтовані у стандартну поставку програми, включають підтримку архівів, мережний браузер, тимчасову панель, FTP-клієнт.

Програмістам надана можливість самостійно писати плагіни для застосування. В допомогу для самостійного написання прийде спеціальний онлайн-довідник "Programming Far Manager plugins", який буде відмінним керівництвом навіть для початківців програмістів. FAR Manager має версії для 64 розрядних і 32-розрядних операційних систем.

FAR Manager є популярним фацловым менеджером у всьому світі, мають безліч своїх спільнот. До того ж, FAR Manager — це безкоштовний додаток.

7 скріншотів для FAR Manager

FAR Manager Image 1
  FAR Manager Image 2
  FAR Manager Image 3
  FAR Manager Image 4
  FAR Manager Image 5
  FAR Manager Image 6
  FAR Manager Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 30 травня 2019
Поточна версія
3.0.4949
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

FAR Manager для Windows

  • Total downloads 1 108

Відгуки про програму FAR Manager