Android Studio 3.4.0.18

середовище розробки додатків для Android
Average rating
80% - 6 votes
Изображение для 
		
			Android Studio

Android SDK - це надійний пакет для розробки програмного забезпечення, створений Google, щоб забезпечити розробників повним набором інструментів для створення додатків на Андроїд.

Можливості Android SDK

Android SDK має пристойний набір бібліотек та інструментів розробки для допомоги програмістам у створенні та тестуванні додатків. Рішенням для нових або не досвідчених розробників Android є ADT Bundle. Тут є велика колекція утиліт, що включає

  • Eclipse;
  • Android Platform Tools;
  • останній образ системи Android.

Android SDK припускає, що розробники вже мають встановлений Eclipse (офіційно підтримується IDE), JDK (Java Development Kit) і плагін Android Development Tools (не обов'язково, але бажано). Іншими словами, SDK включає в себе тільки основні утиліти для роботи з Android додатками.

Особливості Android SDK

Спочатку SDK не містить Android платформу і які-небудь сторонні компоненти. Для того, щоб отримати їх, вам доведеться запустити SDK менеджер і встановити хоча б одну платформу разом з належними інструментами. Причина цього дуже проста - платформи постійно оновлюються для підтримки нових функцій та упаковувати їх в SDK весь час буде досить накладно, це не кажучи про розмір кінцевого пакету. Саме тому компанія Google прийняла більш просте рішення. Звичайно, буде потрібно підключення до мережі, але у кого у нашого час його немає? А ще таким способом ви зможете бути в курсі останніх функцій платформи.

Крім цього, SDK підтримує старі версії платформи, починаючи від Android 1.1 і до самої останньої версії. Завдяки цьому розробники можуть створювати додатки для старих пристроїв і перевіряти їх на сумісність з новими платформами.

У цілому, SDK - відмінний помічник для розробників Android, хоча і спрямований на досвідчених розробників.

4 скріншота для Android Studio

Android Studio Image 1
  Android Studio Image 2
  Android Studio Image 3
  Android Studio Image 4

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 23 травня 2019
Поточна версія
3.4.0.18
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Android Studio для Windows

  • Total downloads 5 130

Відгуки про цей додаток Android Studio