Lazarus 1.6.4

середовище програмування на мові Object Pascal
Average rating
80% - 2 votes
Изображение для 
		
			Lazarus

Lazarus – середовище програмування, яка використовується для написання програм, що мають відкритий вихідний код. Програма заснована на Free Pascal-компіляторі з IDE-доповненнями, які дозволяють розробляти програми на крос-платформної основі Delphi-подібному оточенні. Утиліту використовують для створення різних типів програм, наприклад, консольних додатків, бібліотек динамічного подгруздки, програм з графічним інтерфейсом і інших.

Можливості Lazarus

У своєму складі Lazarus містить корректировщик коду, який має систему підказок і автоматичне завершення коду, проектувальник візуальних обсягів, а також свою бібліотеку складових (Lazarus Component Library), яка добре поєднується з VCL-бібліотекою Delphi. Бібліотека компонентів LCL має в собі альтернативи контролів з Бібліотеки візуальних компонентів Delphi (поля тексту, форми, кнопки та інше). Це спрощує задачу переходу від одного синтаксису до іншого для програмістів Delphi.

Також Lazarus підтримує велику кількість синтаксисів Pascal, таких, як Turbo Pascal, Object Pascal, Delphi і Mac Pascal.

З допомогою утиліти можна легко переміщати програми з графічним інтерфейсом, написані на Delphi, різні операційні системи, наприклад, в FreeBSD, Linux, Mac OS та інші Unix-подібні системи.

Середовище розробки підтримує два стилю ассемлеровского коду – AT&T і Intel, також її редактор і інтерфейс повністю побудовані на 8-бітної текстової кодуванні, що виключає появу проблем, пов'язаних з адаптацією код, що містить національні символи.

8 скріншотів для Lazarus

Lazarus Image 1
  Lazarus Image 2
  Lazarus Image 3
  Lazarus Image 4
  Lazarus Image 5
  Lazarus Image 6
  Lazarus Image 7
  Lazarus Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 09 липня 2018
Поточна версія
1.6.4
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Lazarus для Windows

  • Total downloads 4 184

Відгуки про програму Lazarus