Registry Life 4.03

потужна утиліта для очищення і виправлення реєстру
Average rating
100% - 1 vote
Изображение для 
		
			Registry Life

Registry Life — програма від розробників Reg Organaizer, яка дозволяє виконувати очищення і оптимізацію реєстру Window в автоматичному режимі. Програма може знайти і виправити помилки в реєстрі, а також оптимізувати його для підвищеної продуктивності і стабільності системи.

Програма Registry Life допоможе зменшити зниження продуктивності вашого комп'ютера, воздействовав на дві основні причини. Перша причина – помилки і поява невикористовуваних даних (сміття) в реєстрі. Друга - фрагментарність і збільшення обсягу системного реєстру за рахунок пустого простору в файлах, де він міститься.

Можливості програми Registry Life

  • Виправлення помилок реєстру Windows. Утиліта дає можливість використовувати дуже простий інструмент «Перевірка в реєстру», який знаходить і чистить непотрібні дані в реєстрі. Застосувавши цей інструмент, можна перевірити реєстр на наявність близько десяти різних груп проблем. Паралельно з цим, Registry Life видаляє непотрібні дані з реєстру.
  • Оптимізація реєстру Windows. Для того, щоб дефрагментувати і стиснути реєстру, слід натиснути на кнопку «Оптимізація реєстру» у вікні програми. Registry Life дуже швидко і максимально ефективно проведе оптимізацію реєстру Windows, наочно показавши весь процес на екрані.

8 скріншотів для Registry Life

Registry Life Image 1
  Registry Life Image 2
  Registry Life Image 3
  Registry Life Image 4
  Registry Life Image 5
  Registry Life Image 6
  Registry Life Image 7
  Registry Life Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Субота, 23 червня 2018
Поточна версія
4.03
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Registry Life для Windows

  • Total downloads 246

Відгуки про програму Registry Life