Universal Extractor 1.6.1

потужна утиліта, для витягання файлів з архівів
Average rating
100% - 1 vote
Изображение для 
		
			Universal Extractor

Universal Extractor – практична і зручна утиліта, яка може витягувати файли з безлічі типів архівів та інсталяційних програм. У програму інтегрована функціональність спеціальної утиліти TrID і завдяки цьому, є можливість ідентифікувати більше трьох тисяч різних типів файлів.

При великій функціональності і значним набором різноманітних функцій, такі архіваторияк WinRarі 7-Zipне ммогут похвалитися настільки ж величезною кількістю підтримуючих форматів архівів. Не відкриються з їх допомогою і різні інсталятори програм, сконструйовані на спеціальних утиліт, типу Windows Installer і MSI. Але іноді виникають ситуації, коли така можливість може виявитися дуже затребуваною.

Наприклад, внаслідок дії вірусних програм, постраждали важливі для роботи файли якогось додатка, і вони відмовляються запускатися. Звичайно, можна просто перевстановити програму, але тоді всі збережені налаштування будуть втрачені. А якщо це великий пакет програм або комп'ютерна гра розміром більше 1 Гб? Найбільш простим рішенням буде витяг з інсталятора програми відсутніх файлів і завантаження їх в папку з постраждалою програмою. Цим і займається Universal Extractor, причому робить він всі ці операції, буквально в лічені секунди.

Universal Extractor – це не тільки підтримка практично всіх існуючих форматів архівів і інсталяторів, повна безкоштовність і відмінна функціональність, це ще й зручна і приємна графічна оболонка.

5 скріншотів для Universal Extractor

Universal Extractor Image 1
  Universal Extractor Image 2
  Universal Extractor Image 3
  Universal Extractor Image 4
  Universal Extractor Image 5

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
1.6.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Universal Extractor для Windows

  • Total downloads 864

Відгуки про програму Universal Extractor