Everest Home Edition 2.20.475

утиліта для діагностики та налагодження комп'ютера
Average rating
68% - 7 votes
Изображение для 
		
			Everest Home Edition

Everest Home Edition – це програма, призначена для глибокої діагностики, тестування та настройки операційної системи, яка дозволить організувати роботу і вивести її на найоптимальнішу і одночасно результативну, як для вже встановлених в системі програм, так і для апаратної частини комп'ютера. Ця програма є продовженням закритого програмного додатка AIDA32.

Можливості Everest Home Edition

За допомогою програми Everest Home Edition, ви зможете переглянути всю докладну інформацію, як про ваших програмах, так і про пристроях комп'ютера і системи.

Тестування і аналіз в програмі здійснюється по тринадцяти основним категоріям. Для кожної певної категорії є підкатегорія, наприклад, у категорії «Комп'ютер» таких підкатегорій п'ять: «Електроживлення», «DMI», «Over clock», «Датчик» і «Загальна інформація».

Кількість аналізів, що проводяться програмою, безпосередньо залежить від конфігурації вашого комп'ютера, але стандартних аналізів системних параметрів є близько 60. Після установки програми мова інтерфейсу виставляється в автоматичному режимі, але все їх можна в меню програми 27.

На сьогоднішній день розробники зупинили підтримку розвитку програми Everest Home Edition і подальшої її розробкою є програма EVEREST Ultimate Edition.

8 скріншотів для Everest Home Edition

Everest Home Edition Image 1
  Everest Home Edition Image 2
  Everest Home Edition Image 3
  Everest Home Edition Image 4
  Everest Home Edition Image 5
  Everest Home Edition Image 6
  Everest Home Edition Image 7
  Everest Home Edition Image 8

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
2.20.475
Сумісність
Windows Vista, XP
Розрядність
32 bit

Everest Home Edition для Windows

  • Total downloads 2 199

Відгуки про програме Everest Home Edition