Cloud System Booster 3.6.69

утиліта для очищення системи та оптимізації комп'ютера
Average rating
83% - 46 votes
Изображение для 
		
			Cloud System Booster

Cloud System Booster - це потужний набір утиліт, який включає в себе інструменти для очищення системи, її оптимізації. Ці інструменти змусять ваш комп'ютер працювати швидше і ефективно.

Можливості Cloud System Booster

Ця система є всеосяжним програмним рішенням, яке може допомогти підтримувати здоровий стан вашого комп'ютера за рахунок розширення можливостей декількох різних модулів для виконання завдань по очищенню. Краще всього використовувати Cloud System Booster на регулярній основі з метою запобігання збору на вашому комп'ютері всякого роду небажаної даних, які не тільки займають дорогоцінний місце, але і вносять свій внесок в загальне сповільнення темпів продуктивності.

Процес інсталяції досить простий, а в кінці пропонується створити системну точку, яка потрібна для відновлення системи в тому випадку, якщо щось піде не за сценарієм. Користувальницький інтерфейс має сучасний і стильний зовнішній вигляд, що дозволяє користувачам відразу ознайомитися з основними компонентами, які розташовані в організованому порядку.

Програма використовує чотири різних компонента, які можна використовувати окремо для того, щоб очистити і оптимізувати комп'ютер. Компоненти можуть комбінуватися як завгодно.

  • Registry Cleaner має справу з питаннями системного реєстру, виконує поглиблений аналіз з метою виявлення неприпустимих файлів і залишків видалених програм.
  • Прибиральник диска сканує ПК на наявність сміттєвих даних і тимчасові файли браузера, а також «ярликів-сиріт» і миттєво очищає їх. Крім цього, ви можете користуватися оптимізатором, що може підвищити продуктивність комп'ютера шляхом включення або відключення налаштувань послуг, пов'язаних із звільненням пам'яті RAM.
  • за допомогою модуля Ремонт ПК ви зможете стежити за шкідливими плагінами і відновлювати браузеру його початкову конфігурацію.

Cloud System Booster має всі засоби для правильного очищення вашого комп'ютера і організації швидкої обчислювальної середовища.

6 скріншотів для Cloud System Booster

Cloud System Booster Image 1
  Cloud System Booster Image 2
  Cloud System Booster Image 3
  Cloud System Booster Image 4
  Cloud System Booster Image 5
  Cloud System Booster Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 22 червня 2018
Поточна версія
3.6.69
Сумісність
Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Cloud System Booster для Windows

  • Total downloads 15 698

Відгуки про програму Cloud System Booster

0 Владимир11
Пробував використовувати різні програми і утиліти. Не обійшов увагою і цю, зрозуміло ж що комп час від часу потребує догляду та оптимізації. На жаль, змушений констатувати, що дана програма не стільки оптимізує, скільки призводить ваш комп"ютер в стан близький до стандартного еталону. Вже не знаю якими алгоритмами вона користується, але все що я оптимізував руками( маю певний досвід), виявилося наведено в первісний стан. Причому зміни ці зовсім не вплинули в кращу сторону.

29.01.2014, 11:55

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Анатолий
Ну так все правильно. Якщо ви в змозі виробляти оптимізацію швидкодії комп"ютера самостійно - вам ця утиліта не потрібна. А коли комп"ютер захаращений якимись залишками, записами в реєстрі, не віддаленими шматками всяких програм, і видно, що машина "пригальмовує", а її власник не розбирається в цьому питанні, ось тоді і потрібна ця програма

05.09.2014, 16:05

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата