Memtest86+ 7.4

невелика програма проведення тестів оперативної пам'яті
Average rating
100% - 3 votes
Изображение для 
		
			Memtest86+

Memtest86+ - безкоштовна утиліта для діагностики та перевірки оперативної пам'яті ПК (ОЗП), що дозволяє визначити несправні планки пам'яті і виявити помилки.

Додаток запускається за допомогою свого власного завантажувача, тому йому не потрібно операційна система для того, щоб запуститися.

Переваги Memtest86+

Memtest86+ володіє функцією, що дозволяє формувати список "поганих" блоків пам'яті. Завдяки цьому, ядро ОС Linux отримує можливість працювати з оперативною пам'яттю, незважаючи на наявні пошкоджені ділянки.

У програмі використовується завантажувальний код, який був запозичений з операційної системи Linux. Утиліта написана на Сі та асемблері x86. Програма має підтримку сучасних двоядерних і чотирьохядерних процесорів, а також величезна кількість чіпсетів материнських плат.

Принцип роботи Memtest86+

Memtest86+ записує всю оперативну пам'ять повтореннями заздалегідь підготовленими блоками даних. Далі утиліта починає зчитувати і звіряти записану інформацію з прочитаної в два проходи: від молодших адрес до старших і навпаки. Весь процес повторюється для великої кількості зразків для виявлення можливих помилок.

При проведенні тестування, програма робить один або багато проходів, в даному випадку, все залежить від налаштування програми.

6 скріншотів для Memtest86+

Memtest86+ Image 1
  Memtest86+ Image 2
  Memtest86+ Image 3
  Memtest86+ Image 4
  Memtest86+ Image 5
  Memtest86+ Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 06 червня 2019
Поточна версія
7.4
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Memtest86+ для Windows

  • Total downloads 312

Відгуки про програме Memtest86+