TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Dr.WEB CureIt - відгуки:

 • Коментарі
 • Мене особливо радує, що утиліта безкоштовна, і качати її можна хоч кожен день. Єдине - з величезною кількістю вірусів вона іноді може не справляючись. Іноді навіть завантажити важко, а якщо і скачати, то видає помилку. Але загалом - це фактично один з найпростіших і доступних способів убезпечити свій комп"ютер від зараження вірусами:)

  0 Відповісти
 • Др.Веб CureIt - це ідеальний варіант для тих, хто не хоче встановлювати антивируску на своєму комп"ютері, її цілком можна використовувати для контрольної перевірки ПК, щоб бути впевненим, що вже встановлена антивірусна програма добре працює. Правда, у неї є єдиний мінус - якщо на комп"ютері занадто велика кількість вірусів, троянів і іншого схожого, вона просто не скачується, а якщо вдається скачати, то видає помилку.

  1 Відповісти
 • Найкращий варіант не мати вірусів - не встановлювати на свій комп"ютер windows._Есть маса альтернатив, точніше 2: linux і mac os х._Можно поставити дистрибутив лінукс, наприклад ubuntu, ставиться на будь-які машини, а якщо постаратися і підібрати залізо - то ставимо mac os х._После цього, забудьте про будь-які віруси, а головне антивірусні програми. Життя надто коротке, щоб витрачати час на пошук вірусів

  2 Відповісти
 • Аналогів цій програмі немає. Швидко і якісно виявляє всяку капость.

  0 Відповісти
 • Я вже думав про те, щоб знести вінду і встановити заново, тому що вірус пожер практично всі. Але цей софт допоміг. Вилікував все реально!Тепер раджу всім Dr.WEB CureIt.

  0 Відповісти
 • Дана утиліта не раз рятувала мене після зараження вірусами. Ловить більшість вірусів і вичищає комп"ютер без наслідків.

  0 Відповісти
 • Dr.WEB CureIt відмінна утиліта, яка справляється зі всіма вірусами існуючі на сьогоднішній день. Користуюся постійно і ВАМ раджу, якщо хочете зберегти цінність файлів зберігаються у вас на ПК.

  0 Відповісти

Залиште ваші коментарі

0

Нові надходження безкоштовних програм

2016-12-02
завантажити Pixlr бесплатно
Pixlr
2014-09-10
завантажити EveryLang бесплатно
EveryLang
2014-09-10
завантажити Soda PDF бесплатно
Soda PDF
2014-09-10
завантажити ACleaner бесплатно
ACleaner
2014-09-07
завантажити Reg Organizer бесплатно
Reg Organizer
2014-09-06
завантажити V-Radio бесплатно
V-Radio
2014-09-03
завантажити Tux Paint бесплатно
Tux Paint
2014-09-02
завантажити Ammyy Admin бесплатно
Ammyy Admin
2014-09-02
завантажити BandZip бесплатно
BandZip
2014-08-31
завантажити 360 Total Security бесплатно
360 Total Security
2014-07-27
завантажити Baidu Antivirus бесплатно
Baidu Antivirus