Windows Vulnerability Scanner 5.1

невелика програма для пошуку вразливостей в системі windows
Average rating
96% - 6 votes
Изображение для 
		
			Windows Vulnerability Scanner

Windows Vulnerability Scanner призначений для перевірки системи Windows на наявність вразливостей. Перевірте вашу систему для того, щоб зробити її ще безпечніше. Сканер має невеликий розмір і є потужним інструментом продуктом для виявлення різноманітних проблем безпеки ПК.

Користувач бере мінімальну участь у процесі знаходження уразливостей. Потрібно запустити виконуваний файл програми – і виявлення вразливостей почнеться в автоматичному режимі.

Перед тим, як програма запропонує запустити сканування у користувача є можливість подивитися загальну інформацію про систему.

Після закінчення сканування утиліта видасть звіт у вигляді списку, з усіма знайденими уразливими системи. Про ступінь важливості кожної знайденої уразливості, можна дізнатися з інформації, виведеної у відповідній колонці списку.

Якщо знайдена загроза дуже небезпечна, вона буде позначена як «Critical», середній рівень - «Important», найслабша і незначна загроза, як «Moderate». Поверхневе уявлення про виявленої уразливості, або дірки в безпеці в системі, дасть короткий опис у рядку знайденого.

Щоб перейти на сторінку «латки» на сайті компанії Microsoft - Microsoft Security Bulletin, потрібно натиснути на посилання маркування однією з вразливостей. Там же ви знайдете патч, встановивши який, діра в системі буде нейтралізована.

3 скріншота для Windows Vulnerability Scanner

Windows Vulnerability Scanner Image 1
  Windows Vulnerability Scanner Image 2
  Windows Vulnerability Scanner Image 3

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 03 липня 2018
Поточна версія
5.1
Сумісність
Windows 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Windows Vulnerability Scanner для Windows

  • Total downloads 424

Відгуки про програму Windows Vulnerability Scanner