Microsoft Security Essentials 4.10.209.0

надійний, потужний, безкоштовний антивірус для windows
Average rating
80% - 35 votes
Изображение для 
		
			Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials – це кілька програмних продуктів від компанії Microsoft, що складають пакет для боротьби з шкідливими програмами: троянами, вірусами та шпигунським ПО, руткитами. MSE не є кросплатформним продуктом і працює тільки на операційних системах Windows (зокрема Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 9). Причому операційна система, на якій планується встановлення програми, повинна попередньо пройти валідацію.

Microsoft Security Essentials розроблявся як заміна Windows Live OneCare і Windows Defender, і призначений для використання на домашніх комп'ютерах.

Ліцензія, по якій поширюється антивірусний пакет від Microsoft, допускає комерційне використання в рамках малого бізнесу, причому кількість копій однією фірмою було збільшено до 10.

Microsoft Security Essentials був встановлений на більшості комп'ютерів у США і входив в четвірку популярних антивірусних програм у світі.

Можливості пакету Microsoft Security Essentials

Функціонал MSE схожий на попередника - Windows Defender, який автоматично відключається під час установки нового MSE. Microsoft Update публікує подобу антивірусних баз три рази в день, які викачуються антивірусним продуктом компанії в автоматичному режимі. Оновлення можуть бути завантажені вручну на Microsoft Security Portal.

Згідно з прийнятим за замовчуванням налаштувань, архіви спочатку розпаковуються, а потім перевіряються (розпакувати можна архіватором для ПК). Також піддаються перевірці електронні листи і прикріплені вкладення до них. Перед видаленням шкідливого коду створюються точки відновлення системи. MSE не вимогливий до обсягу ОЗП і протягом доби вимагає не більше 4 мегабайт.

7 скріншотів для Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials Image 1
  Microsoft Security Essentials Image 2
  Microsoft Security Essentials Image 3
  Microsoft Security Essentials Image 4
  Microsoft Security Essentials Image 5
  Microsoft Security Essentials Image 6
  Microsoft Security Essentials Image 7

Додаткова інформація

Категорія
Оновлено
Неділя, 17 червня 2018
Поточна версія
4.10.209.0
Сумісність
Windows 7, Vista
Розрядність
64 bit

Microsoft Security Essentials для Windows

  • Total downloads 3 826

Відгуки про програму Microsoft Security Essentials

0 Станислав
Відмінна програма, ніколи не було з ним проблем. Важить мало, оновлення не займають багато часу і, головне, не завантажує систему. Жоден вірус не пройшов поки я їй користуюся!

13.11.2013, 16:44

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Daufine
Програма дійсно просто мего-шик. Користуюся їй вже довгий час і вона не разу мене не підводила.

09.09.2013, 08:11

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата