AdwCleaner 7.4

програма, що видаляє шкідливі банери в системі
Average rating
69% - 31 votes
Изображение для 
		
			AdwCleaner

Призначення утиліти AdwCleaner - це пошук і видалення настирливих панелей інструментів, всіляких сумнівних плагінів, розширень і доповнень веб-браузера, а також різних компонентів з рекламним вмістом і викрадач-утиліт.

Опис AdwCleaner

Власне, спеціалізація утиліти – це виявлення і усунення рекламного ПО, вбудовані у веб-браузери. З AdwCleaner дуже легко видалити будь-яку дратівливу рекламу, після чого насолоджуватися роботою з ПК, у тому числі у всесвітній павутині. Зазначимо, що видалити самостійно докучливі інструментальні панелі, браузерні плагіни (які могли бути встановлені в тому числі без вашої згоди), ЗА вказівкою відверто непотрібну рекламу, і викрадач-утиліти, самовільно встановлюють стартові сторінки програм-обзорщиков Інтернет, - це досить трудомістке і часто слабоосуществимо для користувача, погано розбирається в різних тонкощах роботи програм. Для цього вам знадобиться AdwCleaner.

Програма має зовсім невеликий розмір, ним зручно користуватися: AdwCleaner не потрібно встановлювати, його можна легко запустити в тому числі і з флешки. Відразу після запуску утиліта приступає до перевірки з метою виявлення слідів небажаних компонентів або їх фрагментів, які не були видалені, засмічують ПК і підлягають очищенню. Після закінчення сканування результати оформляються у вигляді текстового файлу, що дозволяє перед подальшим очищенням переглянути, які будуть видалені ключі в реєстрі і файли з жорсткого диска. Для того щоб почати очищення, слід натиснути на кнопку «Clean», очищення повністю завершиться тільки після перезапуску комп'ютера.

Відзначимо одну критичну особливість AdwCleaner: для коректної роботи утиліти під час її роботи всі інші додатки повинні бути неактивними. До речі, після очищення перезавантаження не може бути відкладена.

6 скріншотів для AdwCleaner

AdwCleaner Image 1
  AdwCleaner Image 2
  AdwCleaner Image 3
  AdwCleaner Image 4
  AdwCleaner Image 5
  AdwCleaner Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 26 липня 2019
Поточна версія
7.4
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

AdwCleaner для Windows

  • Total downloads 2 086

Відгуки про програме AdwCleaner