Comodo Internet Security 12.0.0.6810

пакет інструментів для комплексного захисту від вірусів і шкідливий
Average rating
97% - 9 votes
Изображение для 
		
			Comodo Internet Security

Comodo Internet Security — це програмне забезпечення, яке автоматично виявляє різноманітні шкідливі програми, пропонує всебічну і комплексну захист від абсолютно різних загроз, які можуть бути як зовнішніми, так і внутрішніми.

Дане рішення поєднує в собі досить потужний і просунутий антивірус, максимально ефективний фаєрвол з необхідним корпоративним рівнем фільтрації і модулем.

Comodo Internet Security, також має просунутою системою поведінкової блокування і функціями запобігання вторгнень у ваш ПК.

При використанні програми кожен з її компонентів, виконує свою задачу, яка і забезпечує повноцінну і просто чудову захисту від різноманітних загроз.

Основні компоненти Avg Internet Security:

  • антивірус Comodo, що володіє сучасним і ефективних антивірусним движком, який самостійно виявляє і усуває всі можливі види погроз не відволікаючи вас на подібні дрібниці;
  • брандмауер, який працює в якості брендмауэера з фільтрацією пакетів. Саме він постійно захищає ваш комп'ютер від зазіхань ззовні, а конкретніше, від різноманітних інтернет-атак.
  • Контент-фільтр, що налаштовує Фаєрвол і створює фільтрацію на відвідування різноманітних веб-сайтів.
  • Comoda Захист – це набір самих останніх і основних технологій захисту вашої операційної системи, які спрямовані на збереження її цілісності, конфіденційності та безпеки вироблених вами дій на комп'ютері і файлів, що зберігаються на ньому.

Комплексний антивірус Comodo — це цілий набір можливостей і компонентів, які передбачають повну захист вашої системи безпеки.

10 скріншотів для Comodo Internet Security

Comodo Internet Security Image 1
  Comodo Internet Security Image 2
  Comodo Internet Security Image 3
  Comodo Internet Security Image 4
  Comodo Internet Security Image 5
  Comodo Internet Security Image 6
  Comodo Internet Security Image 7
  Comodo Internet Security Image 8
  Comodo Internet Security Image 9
  Comodo Internet Security Image 10

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
П'ятниця, 29 березня 2019
Поточна версія
12.0.0.6810
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Comodo Internet Security для Windows

  • Total downloads 1 388
{{jlexhelpful name="Comodo Internet Security" key="content_548" section_id="1" }}

Відгуки про програму Comodo Internet Security

0 Макар
Хороша прога, не глючить, ресурси не жере, та й кому з нею не гальмує. ВПН можна користуватися, конфліктів немає. Я вже тиждень юзаю, поки задоволений, вважаю, що варіант досить непоганий, мінусів поки не виявив!

12.12.2019, 17:42

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Артур
Цією американською програмою користуюся вже близько року і, чесно кажучи, задоволений як слон. З плюсів хотілося б згадати перш за все безкоштовність. Це важливий, але далеко не головний плюс. Головне на мій погляд - це ефективний захист при достатній простоті використання для середнього користувача комп'ютера. Не всі опції мені відомі, але інтерфейс влаштований так, що основні необхідні функції освоюються досить легко. Також хотілося б відзначити, що програма використовує передові технології для виявлення нових загроз в реальному часі. Радує, до того-ж, відсутність будь-яких напоминалок-запрошень завантажити розширену платну версію. Загалом, можу тільки порекомендувати всім домашнім користувачам.

19.11.2019, 17:46

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата