ФотоШОУ 11.0

безкоштовна програма для створення слайд-шоу
Average rating
82% - 128 votes
Изображение для 
		
			ФотоШОУ

З допомогою ФотоШОУ можна створювати скрінсейвери і відео слайд-шоу. Створювані слайд-шоу можуть мати музичний супровід, переходи оформляються у вигляді красивих відео ефектів. ФотоШОУ підтримує пакетне додавання великої кількості фотографій, що дозволяє робити вставку підписів і титрів, використовувати спеціальне оформлення у вигляді тим і багато іншого.

Готові слайд-шоу можуть зберігатися у вигляді виконуваних .exe-файлів, скрінсейвер або відео, в тому числі високого дозволу.

ФотоШОУ легко освоїти, програма має зручний російськомовний інтерфейс, крім того, є функція запису слайд-шоу на DVD-диски.

Основні можливості ФотоШОУ

  1. Ефекти переходів. Завдяки десяткам нових і традиційних ефектів можна створювати дуже виразні слайд-шоу. Для використання доступні класичні ефекти: розчинення, ефект перегортання сторінок, зірки, згортання та ін
  2. ФотоШОУ дозволяє створювати музичні шоу з динамічним сюжетом або наповнені романтикою. Перегляд слайд-шоу можна зробити ще більш приємним, завдяки добаввив в нього аудіофайли популярних форматів, у тому числі WAV, MP3, WMA.
  3. Відео слайд-шоу, що складається з фотографій, програма зробить у вигляді файлу з підтримкою більшості кодеків (DivX, H. 264, 3GP, MPEG4, та ін). Є готові набори налаштувань для різних типів відео.
  4. За допомогою програми можна створити мобільний шоу, яке успішно відкриється для перегляду на великій кількості мобільних пристроїв.
  5. Віртуальний екран – це відмітна особливість програми ФотоШОУ. В ролі віртуального екрану, на якому можна демонструвати своє шоу, може виступати будь-яка плоска поверхня.
  6. Інтеграція з соціальними мережами. Відеоформати, які використовуються при створенні слайд-шоу, можуть бути легко сконвертированы для зручного завантаження на YouTube, ВКонтакте, MySpaceабо будь-які інші популярні сайти.

6 скріншотів для ФотоШОУ

ФотоШОУ Image 1
  ФотоШОУ Image 2
  ФотоШОУ Image 3
  ФотоШОУ Image 4
  ФотоШОУ Image 5
  ФотоШОУ Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Понеділок, 03 червня 2019
Поточна версія
11.0
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

ФотоШОУ для Windows

  • Total downloads 22 988

Відгуки про програму ФотоШОУ

0 Виктория
Дуже проста і зручна у використанні програма. Такий собі "софт для дівчаток", які не блондинки. але розбиратися в складних програмах їм немає потреби.

24.07.2014, 08:51

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Александра
скачала перед відпусткою і залишилася дуже задоволена! тепер масу спогадів про відпочинок у вигляді кліпу) дивлюся і гріє душу)

22.05.2014, 12:45

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Lena
Люди скажіть будь ласка, а ключа до проге немає? :(((

06.01.2014, 12:22

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 nemoy
Класна програмка, проста, все зрозуміло, слайд-шоу можна зробити за лічені хвилини, причому можна додати улюблену музику)))

14.09.2013, 09:27

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Zetn
Дійсно, дуже проста і зручна в користуванні програма. Навіть не думав, що для мене, як користувача може бути все так зрозуміло.

06.09.2013, 09:06

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 natalya_0105
Перевагою цієї програми є ще й те, що можна переглядати змонтоване слайд-шоу на комп"ютері, а також конвертувати в відео-формат.

05.09.2013, 14:53

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Edittor
У людей є багато фотографій, але з допомогою програми ФотоШОУ можна створити унікальний кліп, де можна подивитися всі фото в музичному супроводі.

30.08.2013, 13:45

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата