Shotcut 18.06.02

легкий і простий редактор відео
Average rating
76% - 10 votes
Изображение для 
		
			Shotcut

Shotcut – це безкоштовна програма, яка являє собою крос-платформенне рішення для завдань, пов'язаних з редагування відео файлів.

Якщо ви запускаєте додаток Shotcut в перший раз, вам представиться можливість пройти безкоштовний навчальний курс, який швидко ознайомить вас з основним функціоналом програми. Якщо ви вже володієте навичками роботи з відео-редакторами, пропускайте цей курс.

Можливості Shotcut

З основних можливостей програми Shotcut слід зазначити можливість вирізати деякі фрагменти зображень, накладати різні фільтри (наприклад glow, blur, saturati, white та mirror).

При першому запуску панель інструментів може здатися дещо порожній, але це лише тому, що за замовчуванням майже всі функції просто прибрані з екрану. Зайшовши в меню «View», ви можете підключити додаткові модулі і панелі керування в програмі Shotcut. Для тонкої настройки відеофайлу існує панель «Властивості». За допомогою цієї панелі можна змінити частоту дискретизації, налаштувати потрібний кодек, якість зображення, гучність і глибину звучання і багато іншого.

Новачкам буде дуже корисна така функція, як вже присутні в програмі «пресети». Всі необхідні налаштування легко змінюються в спеціальному діалоговому віконці «Settings». Тут же активується і обробка відео на апаратному рівні.

6 скріншотів для Shotcut

Shotcut Image 1
  Shotcut Image 2
  Shotcut Image 3
  Shotcut Image 4
  Shotcut Image 5
  Shotcut Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 26 червня 2018
Поточна версія
18.06.02
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Shotcut для Windows

  • Total downloads 13 318

Відгуки про програму Shotcut