Яндекс.Браузер 19.7.1

найшвидший, зручний і популярний браузер
Average rating
85% - 309 votes
Изображение для 
		
			Яндекс.Браузер

Яндекс Браузер став настільки популярний, що зумів «потіснити» Internet Explorer на багатьох комп'ютерах російськомовних користувачів. Статистика стверджує: Яндекс Браузер, як основне ПО для роботи в інтернеті сьогодні вибирають більш 8% користувачів Рунету. Така цифра може спочатку здатися низькою, але користувачів IE, як браузера за замовчуванням сьогодні лише 3%. Якщо розглядати кількість користувачів Yandex Browser, то до початку 2012 цифра досягла 25 мільйонів чоловік.

Особливості Яндекс браузера

 • Яндекс браузер працює на движку Blink (база Webkit) з оболонкою інтерфейсу Chromium;
 • Браузер сумісний з усіма версіями Windows, macOS, iOS, Android і навіть Linux;
 • Інтернет-оглядач Яндекс безкоштовний;
 • Для комп'ютерів, планшетів і смартфонів існують окремі версії;
 • У встановленому браузері вбудований рідер файлів у форматі PDF;
 • Користувачі можуть активно користуватися хмарним сервером Яндекс і зберігати свої викачані файли на Яндекс-диску;
 • Пошукову фразу можна вводити безпосередньо в адресний рядок (розумна рядок);
 • Кожен користувач оглядача може синхронізувати дані на своїх пристроях (комп'ютері, планшеті, ноутбуці, смартфоні);
 • Яндекс Браузер може включатися в режимі «Турбо». Така опція зручна для перегляду відео онлайн;
 • Вбудований Adobe Flash Player;
 • Повна інтеграція з власними поштовими і пошуковими сервісами.

З популярних позитивних відгуків варто відзначити:

 1. Турбо режим. Спочатку даний режим був використаний і розроблено в браузерe Operaдля прискорення роботи з HTTP при використанні повільних зв'язкових каналів, але з першої версії яндекс.браузер стала доступна і в ньому.
 2. Розумна рядок. Для користувача - це найкращий помічник, адже в неї можна вводити і пошукові запити, і адреси сайтів, при цьому вона буде видавати власні підказки або підказки з вашої історії.
 3. Табло. Це таблиця міні-віджетів або ж панель швидкого запуску, як її називають багато. Її особливість полягає в тому, що для деяких сайтів вона може показувати кількість непрочитаних листів і іншу важливу інформацію, тому з її використанням відпадає необхідність зайвий раз відвідувати ресурс. Крім того, сайти на табло можна сортувати вручну простим перетягуванням.

Установка Яндекс браузера

Скачайте останню версію програми за відповідним посиланням нижче на цій сторінці, вибравши свою операційну систему. Після скачування файлу завантаження і початку установки програма запропонує Вам зробити Яндекс браузером за замовчуванням. Ви можете прийняти пропозицію або залишити його, як додатковий інтернет-оглядач.

Безпека

Інтернет-оглядач перевіряє всі завантаження за допомогою антивірусного ПО Касперського. Така перевірка може трохи сповільнювати роботу браузера, але підвищувати безпеку при скачуванні інформації з незнайомих джерел.

Функціональність Яндекс браузера

За швидкістю інтернет-серфінгу Яндекс браузер часто порівнюють з Chrome. Перегляд відео в режимі «Турбо» в Яндексі відзначений, як якісний. Часто користувачі Google Chromeза замовчуванням вибирають для перегляду відео на YouTube саме Yandex браузер. Перекладач онлайн від Yandex іноді допускає більше помилок і неточностей, ніж популярний перекладач флагмана (Google Chrome).

Оновлення

Обов'язково перевіряйте браузер на наявність доступних для вашої версії оновлень. Це допоможе вам, не встановлюючи великовагові додаткові програми, уникнути маси настирливої ​​і часто шкідливої ​​реклами та прискорити роботу браузера.

6 скріншотів для Яндекс.Браузер

Яндекс.Браузер Image 1
  Яндекс.Браузер Image 2
  Яндекс.Браузер Image 3
  Яндекс.Браузер Image 4
  Яндекс.Браузер Image 5
  Яндекс.Браузер Image 6

Інші платформи
Яндекс.Браузер для Android

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Середа, 30 жовтня 2019
Поточна версія
19.7.1
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Яндекс.Браузер для Windows

 • Total downloads 107 561

Відгуки про програму Яндекс.Браузер

0 Andina
Довгий час користувалася Оперою, поки та одного разу не злетіла. Після поставила Яндекс - я в захваті для мене це найулюбленіший і простий браузер

21.01.2014, 18:55

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 milksugar
Завжди користувалася лише пошукачем "Яндекс" і коли побачила рекламу нового яндекс.браузера, то відразу скачала і випробувала. Подобається дуже, не перевантажений непотрібними опціями. Загалом це-мій улюблений Яндекс тільки в новій формі.

21.09.2013, 10:05

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Coolander
Так як я пошукову систему "Яндекс" використовую з самого початку знайомства з інтернетом, я довго чекав появи "Яндекс" браузера, і ось він з"явився, постійно використовую тільки його.

30.08.2013, 17:32

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Роман
Якщо ви в хромі користуєтеся пошуком яндекса і взагалі використовуєте їх сервіси, статвьте Яндекс.Браузер - це хром в новій оболонці, причому буквально - це саме хром, тільки в нього інтегрували сервіси яндекса.

07.07.2013, 08:24

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата