Safari 5.1.7

швидкий, легкий браузер від Apple
Average rating
82% - 9 votes
Изображение для 
		
			Safari

Safari — інтернет-браузер, який останнім часом продовжує набирати популярність, пропонуючи широкі можливості для своїх користувачів.

Можливості Safari

Safari можна охарактеризувати, як суперника браузер OperaChromeвід Google, який наділений великими амбіціями.

Крім дизайну, браузер має досить широкий функціонал. Під адресним рядком розташувалися клавіші, які здійснюють дії, до яких часто вдається користувач. Наприклад, клавіша, яка дозволяє миттєво створити закладку, а також переглянути список збережених сторінок. За допомогою клавіші «Top Sites» користувач без праці побачить список з найбільш відвідуваних їм сайтів. Тут же розташовані і клавіші швидкого доступу до популярних ресурсів, наприклад, YouTube. Панель налаштувань традиційна для браузерних програм. Історія, завантаження, інструменти, перехід у повноекранний режим та інші функції. Браузер дуже швидко реагує на кліки по посиланнях і відкриває сторінки майже миттєво.

Перевагою програми є те, що, якщо користувач власник якого-небудь продукту Apple, то він без праці зможе синхронізувати свої дані між комп'ютером і наприклад, iPad.

8 скріншотів для Safari

Safari Image 1
  Safari Image 2
  Safari Image 3
  Safari Image 4
  Safari Image 5
  Safari Image 6
  Safari Image 7
  Safari Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
5.1.7
Сумісність
Windows 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Safari для Windows

  • Total downloads 1 627

Відгуки про програму Safari

0 valentin1981
Мені подобається цей браузер тим, що можу відкривати до 15 вкладок і всі працюють оперативно. Раджу всім встановити, так як дуже зручно з ним працювати.

07.09.2013, 09:04

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата