Internet Explorer 11,10, 9, 8, 7

легендарний веб-браузер від Microsoft
Average rating
78% - 21 votes
Изображение для 
		
			Internet Explorer

Internet Explorer - браузер від Microsoft. Головною його відмінністю є швидка робота програми і захист від стеження. Зручному пошуку інформації в браузері сприяють іконки-прискорювачі. Вони з'являються при виділенні тексту на сторінці, пропонують миттєвий переклад слів, пошук потрібної інформації в різних пошукових системах, а також пошук необхідних місць на карті.

Особливості Internet Explorer

У браузері можна відкривати вкладки, за бажанням, їх розташування можна змінювати, перетягуючи мишкою. При закритті браузера всі вкладки запам'ятовуються, роботу з ними можна продовжити, відкривши браузер знову.

Головне меню може відображатися після натискання клавіші Alt. В програмі можна створювати візуальні закладки. Браузер має функцію, яка дозволяє відслідковувати перебування користувача на сайтах.

Утиліта працює на останній версії браузерного движка - Trident, в браузері покращена підтримка HTML5, CSS3, з допомогою яких графіка і дизайн відображаються більш якісно, а також притаманні нові методи розмітки сторінок: розмітка на основі гнучких рамок, многостолбцовая розмітка. Покращено движок Chakra JavaScript JIT-компілятор, оптимізована продуктивність браузера і зменшений обсяг пам'яті, яка споживається під час роботи.

Браузер має свої переваги над іншими браузерами. Тільки в ньому є версія для Metro-оточення. Metro-варіант (Modern UI) є повноекранним додатком, що працює в Metro-оточенні. У нього інший інтерфейс, оптимізований під сенсорне керування, яка відрізняється функціональність.

Додаток працює тільки на Windows 7 і 8.

7 скріншотів для Internet Explorer

Internet Explorer Image 1
  Internet Explorer Image 2
  Internet Explorer Image 3
  Internet Explorer Image 4
  Internet Explorer Image 5
  Internet Explorer Image 6
  Internet Explorer Image 7

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
11,10, 9, 8, 7
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Internet Explorer для Windows

  • Total downloads 18 295

Відгуки про програму Internet Explorer

0 Аня
Особисто я не в захваті( Раніше користувалася, а потім на оперу перейшла. У мене Explorer завжди зависав, повільно оновлювався. Тим більше опера набагато зручніше.

05.09.2014, 12:35

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Olga
Дуже подобається цей браузер користуюся з самого початку знайомства з інтернетом. Пробувала інші браузери, але вони незручні в порівнянні з цим. Зручний інтерфейс, все зрозуміло розміщено, швидкість також влаштовує. Повністю задоволена і міняти не збираюся.

17.04.2014, 19:18

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата
0 Magictune
Не дивлячись на свою погану славу цілком непоганий браузер. 10 версія здається мені найбільш вдалою, вантажить не гірше хрому і опери. Дуже зручно те, що кеш зберігається в одному місці, а не розкидається по різних папках) В цілому цілком непоганий браузер не поступається аналогам.

21.09.2013, 11:14

Відповісти Відповісти цитуючи Цитата