BSplayer 2.72

безкоштовний мультимедійний програвач
Average rating
66% - 10 votes
Изображение для 
		
			BSplayer

BSPlayer - функціональний медіаплеєр, здатний відтворювати безліч файлів і має різноманітні опції.

Функції BSPlayer

Відтворення відео з Youtube

BSPlayer володіє функцією програвача і менеджера закачувань файлів з відеохостингу Youtube. Відео можна зберегти на жорсткий диск комп'ютера в форматі .flv.

Власна бібліотека BS.MediaLibrary™

Всі файли будуть збережені в бібліотеці плеєра у зручному списку. Завдяки підтримці різних мов, плеєр доступний жителям великої кількості країн.

Зручна маніпуляція файлами

Якщо ви не любите відкривати файли через саму програму, вам буде більш зручно перетягувати їх прямо у вікно плеєра. BSPlayer надає таку можливість - будь-який мультимедійний файл, навіть запакований в архів, можна відкрити шляхом перетягування.

Показ субтитрів

Плеєр має здатність до відображення субтитрів різних форматів: .srt, .sub, .txt і навіть двічі запакований Vobsub. Можна редагувати розташування субтитрів, відобразити відразу два файлу на різних мовах і налаштувати деталі відображення: колір, тінь, обведення і багато іншого. З відео у форматі .mkv також можна читати субтитри.

Повноекранний режим

Любите насолоджуватися фільмом на великому екрані? BSPlayer може підігнати відео на будь-який монітор або екран телевізора без втрати чіткості зображення. Якість можна оптимізувати у відповідних пунктах меню.

Відтворення відео в різному дозволі

Плеєр відтворює файли в дозволі 240 px, так і в Full HD якості. Налаштування кожного дозволу вказані в меню. В них дуже легко розібратися навіть починаючому користувачеві.

Можливість зміни тем оформлення

Для різноманітності зовнішнього вигляду програми передбачений багатий вибір різних скінів. Також можна створити власну обкладинку, щоб додаток більше подобалося вам колірною схемою і оформленням.

Відтворення звуку за допомогою кодека InterVideo AC3

BSPlayer може відтворювати чистий оригінальний звук завдяки тому, що підтримує вихід S/PDIF для AC3 файлів. Можна настроювати такі модулі, як еквалайзер і Winamp.

" Редагування INI - файлів

У цих текстових файлах зберігаються всі параметри, введені користувачем. Якщо ви не хочете шукати серед усіх налаштувань потрібну, редагуйте INI - файл.

Режим командного рядка

Для досвідчених користувачів, які звикли до відсутності графічних інтерфейсів, може бути корисна командний рядок, економить час для команд.

Створення списків відтворення

Вподобані аудіозаписи можна помістити

в потрібному порядку в списку програвання і відтворювати не всі відразу, а по встановленому вами порядку.

Зміна співвідношення сторін

Плеєр підтримує автоматичне панорамування з функцією його настроювання. Якщо ваш екран має співвідношення сторін 4:3, а фільм 16:9, можуть виникнути проблеми з відображенням, які просто вирішити за допомогою налаштування.

Підтримка формату AVCHD

Формат Advanced Video Codec High Definition, також званий AVC-HD або AVC HD, використовується в цифрових відеокамерах. BSPlayer буде відтворювати його без всяких проблем.

6 скріншотів для BSplayer

BSplayer Image 1
  BSplayer Image 2
  BSplayer Image 3
  BSplayer Image 4
  BSplayer Image 5
  BSplayer Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Вівторок, 19 червня 2018
Поточна версія
2.72
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

BSplayer для Windows

  • Total downloads 711

Відгуки про програму BSplayer