XMedia Recode 3.4.7.4

конвертер відео файлів в мобільні формати
Average rating
85% - 4 votes
Изображение для 
		
			XMedia Recode

XMedia Recode – це відмінна утиліта, основне призначення якої перетворення відео практично будь-яких форматів відео, формат якого був би придатним для відтворення на мобільному телефоні.

Втім, програма адаптує відео не тільки для мобільних, але також і для всіляких плеєрів, портативних носіїв, ігрових приставок. Сьогодні практично всі портативні медіа програвачі можуть відтворювати далеко не один і не два формату.

Це обумовлює їх популярність, адже, погодьтеся, їхати в автобусі і паралельно дивитися фільм – це дуже приємно і сучасно. Безкоштовно скачати XMedia Recode можна у нас на сайті, а як почати працювати з утилітою розказано трохи нижче.

Розробниками відзначається той факт, що для того, щоб отримати можливість переглядати на мобільному пристрої медиафайл певного формату, часто потрібно користуватися спеціальною програмою-конвертером і мати в запасі кілька штук на той випадок, якщо поточний конвертер виявився нездатним адаптувати той чи інший медиафайл для телефону.

Якщо ж у вас на домашньому ПК встановлена програма XMedia Recode, то в більшості випадків її виявиться достатньо: перед відправкою фільму на телефон потрібно буде просто адаптувати формат відеофайлу для конкретної моделі телефону, тобто, здійснити конвертацію формату в іншій, сприйманий телефоном.

Особливості XMedia Recode

Інтерфейс програми не представляє з себе щось заплутане, навпаки, він досить нескладний в освоєнні і розумінні навіть на перший погляд. Після запуску треба додати відео XMedia Recode одним з двох способів – або мишею, або за допомогою кнопки. Програма покаже інформацію про файл і далі можна вибрати вихідний формат і підкоригувати які-небудь настроювання, а потім почати процес конвертації. Конвертація зазвичай займає зовсім небагато часу.

Серед багатомовних локалізацій інтерфейсу є і російськомовний варіант — безумовний плюс утиліти. Якщо у вас є що переносити на телефон або mp3-плеєр з функцією відтворення відео, або на планшет, то дана утиліта буде вельми до речі.

6 скріншотів для XMedia Recode

XMedia Recode Image 1
  XMedia Recode Image 2
  XMedia Recode Image 3
  XMedia Recode Image 4
  XMedia Recode Image 5
  XMedia Recode Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Середа, 07 серпня 2019
Поточна версія
3.4.7.4
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

XMedia Recode для Windows

  • Total downloads 4 930

Відгуки про програму XMedia Recode