BootRacer 7.81

утиліта для прискорення завантаження комп'ютера під управлінням Windows
Average rating
85% - 18 votes
Изображение для 
		
			BootRacer

BootRacer - це програма, основна функція якої - вимірювання швидкості завантаження ОС.

Початок вимірювання часу програмою збігається з моментом входу в систему, тобто з екрану вітання, або після вибору профілю користувача і введення його пароля. Вимірювання відбувається при кожному вході. У разі якщо користувач ПК використовує утиліти для оптимізації швидкості завантаження, то зможе помітити прогрес в ту або іншу сторону.

Особливості BootRacer

Інтерфейс програми дуже лаконічний. Після запуску BootRacer користувачу задається питання - потрібно негайно перезавантажувати комп'ютер, щоб визначити час. Можна натиснути «так» і почекати результату. Інший шлях, по якому можна піти - активація програми без примусового перезавантаження. BootRacer очікує цього, і як тільки користувач активує додаток, то відразу покаже час. Всі результати програми логгируются у спеціальному журналі, який завжди доступний.

BootRacer в змозі працювати однаково ефективно як під адміністративної обліковим записом, так і під звичайною; дуже легкий в освоєнні і практично не вимагає попередніх налаштувань. У разі індивідуального користування програмою зовсім не потрібно купувати ліцензію.

На думку розробників, якщо система завантажується менше хвилини, то це означає, що вона добре оптимізована. На офіційному сайті є інформація, що BootRacer не призначений для роботи зі сторонніми оболонками. Тому якщо у вас не Windows Explorer, то інші повинні бути відключені.

6 скріншотів для BootRacer

BootRacer Image 1
  BootRacer Image 2
  BootRacer Image 3
  BootRacer Image 4
  BootRacer Image 5
  BootRacer Image 6

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Неділя, 28 липня 2019
Поточна версія
7.81
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

BootRacer для Windows

  • Total downloads 3 761

Відгуки про програму BootRacer