Autoruns 13.71

менеджер автозапуску програм Windows
Average rating
100% - 3 votes
Изображение для 
		
			Autoruns

Безкоштовна утиліта Autoruns є потужним засобом, що відображає всі програми та утиліти, автоматичні запускаються під час завантаження операційної системи. Особливістю програми є можливість відображення програм у тому порядку, в якому їх обробляє і запускає система Windows.

Для початку роботи з програмою скачайте і розпакуйте архів в будь-яку папку. Для розпакування використовуйте будь безкоштовний архіватор.

Переваги Autoruns

Програму Autoruns вважають одним з найбільш зручних і інформативних засобів, що дозволяють відслідковувати точки автоматичного запуску програм в Windows. Програма здатна відображати як звичайні, так і приховані процеси. Саме незвичайні і приховані процеси найчастіше містять у собі віруси і шкідливі програми. З допомогою Autoruns можна з успіхом шукати і усувати будь-яке шкідливе програмне забезпечення, відстежувати загальний стан системи, економити її ресурси.

Після запуску програма відобразить повний список автоматично завантажуваних програм, ідентифікує їх місце розташування, знайде приховані точки запуску програми, при необхідності заблокує автоматичний старт непотрібних користувачеві процесів.

Програма може працювати в будь-якій версії Windows. Для одержання повного доступу до можливостей програми її установку краще проводити під обліковим записом адміністратора системи. Інтерфейс програми досить простий і інтуїтивний, крім цього з допомогою Autoruns можна аналізувати точки автоматичного запуску іншої операційної системи.

8 скріншотів для Autoruns

Autoruns Image 1
  Autoruns Image 2
  Autoruns Image 3
  Autoruns Image 4
  Autoruns Image 5
  Autoruns Image 6
  Autoruns Image 7
  Autoruns Image 8

Додаткова інформація

Розробник
Ліцензія
Безкоштовна
Вік
0+
Теги
Категорія
Оновлено
Четвер, 14 червня 2018
Поточна версія
13.71
Сумісність
Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розрядність
32 и 64 bit

Autoruns для Windows

  • Total downloads 215

Відгуки про програме Autoruns